Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kimdir? Özge Özacar Dizileri

Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kimdir? Özge Özacar Dizileri

sevgili-gecmis-azra-yilmaz-kimdir-ozge-ozacar-dizileri
Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kimdir?

Sevgili Geçmiş dizisinin hayat dolu güzeli Azra Yılmaz kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Özge Özacar dizileri, yaşı, sevgilisi?

Süreç Film tarafından Star TV ekranları için hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisinde ilgi çekici bir başka karakter ile beraberiz. Sıradaki isim Azra Yılmaz! Karaktere performansı ile can veren isim ise Özge Özacar olmuştur. Oyuncunun yaşı, boyu, kilosu, erkek arkadaşı gibi bilgileri de vererek devam edeceğiz. Ancak bunun öncesinde karakteri güzelce bir tanıyalım.

Minik bir not, Sevgili Geçmiş dizisi tüm oyuncuları liste halinde sizler için hazırladık. Güncel kadroya yeni eklenen veya çıkan oyuncuları da devam takip ediyoruz. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevgili Geçmiş Güncel Oyuncu Listesi

Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kimdir?

Azra küçüklüğünden beri bazı ağır travmalar yaşamıştır. Bunlar arasında en ağır olanı henüz 7 yaşında iken gözleri önünde babasının annesini öldürdüğünü görmesidir. Bu durum henüz 7 yaşında olan Azra’nın oldukça ağır duygusal çöküntüye girmesine sebep olmuştur.

Bir barda şarkı söyleyerek hayatını kazanan Azra yıllar boyunca zor durumların üstesinden gelmek için şen şakrak hayatlar tercih etmiştir. Olaylar neticesinde Azra da kendini mutlu etmenin yollarını aramış ve bulmuştur. Mahalle esnafı ile iyidir, insanlarla çabuk kaynaşır ve hiç kimseye fazla güvenmez.

Dizide bahsi geçen birbirinden habersiz 3 kız kardeşten en küçüğü olan Çiğlem ile aynı yurtta büyümüştür. Çiğlem’in yanına giderken Mahir ile karşılaşır. Mahir hemen Azra’nın dikkatini çeker ve hoşlanır. Ancak çok geçmeden Mahir’in küçüklükten beri İpek’ten hoşlandığını anlar. Gelecekte olay örgüsünde nasıl bir yön sahibi olacağını diziyi izleyerek göreceğiz.

Özge Özacar (Azra Yılmaz)

sevgili-gecmis-ozge-ozacar-azra
Özge Özacar

Yaşı: 20 Kasım 1993
Boyu: 1.64 m
Kilosu: 53 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: ozgeozacar

20 Kasım 1993 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Bölümü tamamlamış ancak bu alanda ilerlememiştir. Oyunculuk ile ilk tanışması Hayat Yolunda dizisi ile gerçekleşmiştir. Burada Suzan rolü ile karşımıza çıkmış ve beğenilmiştir.

Özge Özacar dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir:

  • Hayat Yolunda (Suzan)
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Müge)
  • Oyunbozan (Zeynep)
  • Lise Devriyesi (Meltem)
  • Meryem (Naz Sargün)

7 yaşından 18 yaşına kadar yetimhanede büyüyen Azra Yılmaz karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz