Ana Sayfa Evim Evim Dizisi Konusu, Hangi Kanalda? Yapımcısı, Yönetmeni

Evim Dizisi Konusu, Hangi Kanalda? Yapımcısı, Yönetmeni

Netflix’in yeni Türk dizisi olan Evim dizisi konusu ve nerede yayınlanacak? Bu konular hakkında detaylıca konuşmaya başlayalım.

Güzel bir dizi gelecek gibi duruyor, çünkü burada biraz daha dramatik konular yer alacak. Yani sıradanlıktan biraz çıkılacağını düşünüyorum. Çünkü, artık sıradan aşk hikayeleri izleyicileri memnun etmemekte ve bu dizilerin ömürler çok kısa oluyor.

Geçtiğimiz günlerde dizi hakkında bilgiler gelmeye başladı ve bu bilgiler elbette ilk yapım aşaması için gerekli olanlar. Yani yapımcı ve yönetmen gibi bilgiler yayınlandı.

Sizler için güzel bir konu hazırladım. Eğer kadroyu merak ediyorsanız Evim Dizisi Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakmalısınız.

Evim Dizisi Konusu

Karşımızda iki genç var, bu gençler birbirlerine çok aşıklar. Fakat bu aşk için bir şeyler feda etmeleri gerecek ve bu her seferinde daha da ileri gidecek.

Bu yüzden imkansız aşk yapısı ile bir defa daha karşı karşıyayız. Yinede buradaki senaryo biraz daha kuvvetli olacak. Yani Erkenci Kuş dizisi gibi kısır bir döngüye girmeyecek. Yönetmeni aynı olduğu için buradan dersler çıkarılacağını düşünüyorum.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Demet Özdemir

Kanalda yayınlanmayacak, en yukarıdaki paragrafta bahsettiğim üzere Netflix için yapılacak olan bir dizidir. Bu yüzden, biraz daha kaliteli bir yapım olacağını düşünüyorum.

Ülkemizde son zamanlarda Netflix çok etkin olmaya başladı. Elbette aşk dizisi haricinde farklı yapımlar da bekliyoruz. Tıpkı yabancılarda olduğu gibi.

Şahsen Peaky Blinders gibi bir yapımın bizden çıkabileceğini düşünüyorum ve gelecek için çok umutluyum. Bu dizilerin elbette bütçesi fazla ama çok fazla değil, yani yapılabilir ve bizler için ulaşılabilir.

Evim Dizisi Yapımcısı, Yönetmeni

OG Medya yapımcılığı üstlenecek, bu önemli bir ayrıntı çünkü bu isim, ünlü kişileri bir araya getirecek ve dizinin kalitesini belirleyecek.

Diğer önemli detay ise yönetmen, Yönetmenliği Çağrı Bayrak üstlenecek, Erkenci Kuş dizisinden de tanıyoruz kendisini, yani aşk dizisi yapısından anlayan ve iyi yöneten bir isim, tabi bizler artık daha iyisini ve farklısını bekliyoruz.

Bence şuana kadar her şey iyi gidiyor, bundan sonrası ise seçilen kadronun ne kadar kaliteli oynadıkları, yani karakterler bu saatten sonra çok önemli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz