Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Konusu Ne? Yapımcısı, Yönetmeni

Sevdim Seni Bir Kere Konusu Ne? Yapımcısı, Yönetmeni

Sevdim Seni Bir Kere dizisi oldukça rağbet görmeye başladı, konusu ne? Meraklı okuyucularımız Star TV için hazırlanan dizi için bilgi arıyor!

Focus Film tarafından Star TV için hazırlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisi, günlük dizi olarak ekranlardaki yerini aldı. Oldukça rağbet görmesi üzerine, meraklı okuyucularımız dizi hakkında bilgiler edinmek istiyor. Dizinin tüm oyuncu kadrosu, full cast olarak paylaştık.

TRT 1 ekranları için hazırlanan İncir Ağacı dizisi, 7 Ekim itibari ile ekranlardaki yerini alacak. Günlük dizi olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisi bu durumdan nasıl etkilenecek hep birlikte göreceğiz.

Minik bir not; Sevdim Seni Bir Kere oyuncu kadrosu, tüm oyuncuları hakkında bir makale hazırladık, göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu

Dizi, 9 Eylül Pazartesi itibari ile başlamıştı. Her gün saat 17:00‘da Star TV‘deki yerini aldı. Günlük diziler arasında rağbet gören dizi tüm hızı ile çekimlere devam etmektedir.

Sevdim Seni Bir Kere Konusu

sevdim-seni-bir-kere-konusu
Sevdim Seni Bir Kere

İzmir doğumlu Aslım elinden geleni yapıp üniversite sınavına girer. Hukuk okumayı çok istemiştir. Hal böyle olunca ailesi de kendini biraz sıkıp Aslım’ın iyi bir üniversitede hukuk bölümünü okumasını sağlamışlardır. Ankara’da özel bir üniversite hukuk bölümüne yazılır ve okulda daha henüz yepyeni iken olan olur ve Ozan ile hararetli bir tartışma içine girer.

Ozan, üniversitenin sahibinin oğludur. Hal böyle olunca Ozan’ın asi ve öfkeli tavrı ile karşı karşıya kalan Aslım aynı şekilde karşılık verir ve baya baya tartışırlar. Ancak ikisi de bilmez ki birbirlerinden çok etkilenip aşık olacaklardır. Tutkulu bir aşkın pençesine yakalanan çiftin birçok sorunu çözümlerken bulacağız.

Ekonomik fark, hırs, kibir, nefret, intikam ve tonla sır. Hepsi gün yüzüne çıkar. Aileler geçmişinde bıraktığı bazı sırların da gün yüzüne çıkması ile gerçekten büyük sorunlara sebep olmaktadır. Bir çarpışma iki insanın hayatını bu denli değiştirir mi? Artık hiçbir şey eskisi gibi kalamaz.

Dizinin konusu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum yapınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz