Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Jülide Kimdir? Gonca Yakut Dizileri, Eşi

Sevdim Seni Bir Kere Jülide Kimdir? Gonca Yakut Dizileri, Eşi

Güzel oyuncu Gonca Yakut‘ın canlandırmış olduğu Sevdim Seni Bir Kere Jülide kimdir sorusunun ayrıntılı cevabı ile karşınızdayız.

Bildiğiniz üzere ilk bölümler yayınlandı ve genel bakış gayet iyi. Tabi zengin oğlan fakir kız veya fakir kız zengin oğlan bağlantısına çok önem vermişler. Bu ilk aşamada karlı olsa da ileri ki bölümlerde senaryonun zenginleşmesi lazım.

Kadroda pek çok genç oyuncu mevcut, elbette günlük dizinin de bazı zorlukları var. Her gün sette olmak zorundasın ve bölümleri yetiştirmek zorundasın. Hal böyle olunca genç oyuncular ilk seçenek oluyor.

Eğer diğer oyuncuları merak ederseniz Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Jülide Kimdir?

Her zaman güçlü durmaya çalışan bir iş kadınıdır. Hatta iş bazen o kadar yoğun geçiyordur ki oğlu Ozan‘a zaman ayıramaz olur. Önceden de ikili ilişkileri kötü olmasının üstüne ilgilenememek eklenince araları bayağı açılır.

Kocasının vefatının ardından yeni bir evliliğe yani hayata yelken açar. Mümtaz bey ile evlenir, fakat oğlu bunu istemez ve en başından karşı çıkar.

Çünkü, oğlu babasını çok seviyor ve ona saygı duyuyor. Bundan dolayı yeni bir babayı kaldıramaz ve evden uzaklaşarak babasının eski evinde kalır.

Yani ailevi sorunları ile dertli olan aynı zamanda işte çok meşgul dirayetli bir kadın karakter vardır karşımızda.

Gonca Yakut Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Eşi

Gonca Yakut

Yaşı: 40
Doğum Tarihi: 09/12/1979
Boyu: 169 CM
Kilosu: 52 KG
Eşi: Engin Abac

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya bölümü mezunudur, yinede yeteneği ile roller üstlenebilmiş ve yapımcıların dikkatini çekebilmiştir.

Orta yaşlı güzel oyuncumuz 2012’den buyana 3 farklı projede yer almış ve gayet üstlendiği rollerden başarılı bir şekilde ayrılmıştır.

Umalım bu dizi onun için iyi olur ve gelecekte daha etkin roller üstlenir.

Gonca Yakut Dizileri

  • Beni Bırakma
  • Yılanların Öcü
  • Açlığa Doymak

Böylelikle Jülide kimdir sorusunu güzel bir şekilde cevaplamış olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz