Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir? Oğuzhan Kayra Koç Kim

Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir? Oğuzhan Kayra Koç Kim

Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir?

Genç oyuncu Oğuzhan Kayra Koç‘un canlandırdığı Sevdim Seni Bir Kere Ozan kimdir sorusu fragman yayınlandıktan sonra ilgi gördü.

Genç bir kadro ile karşı karşıyayız, hatta pek çoğunun ilk dizi tecrübesi olacak. Yine de fragmanda gördüğümüz kadarıyla bu işin üstesinden gelmişler.

Bildiğiniz üzere bu tür aşk dizisi karakterleri çok önemlidir, o duyguyu bize yansıtması hissettirmesi lazım. Yani oyunculukta en zor alanlardan birisi drama ve romantik rollerdir, elbette bu alanı okuyan arkadaşlar bunu daha ayrıntılı anlatabilirler.

Yine de sizler dediğimi anladınız, hepimiz umuyoruz ki bu genç ve yetenekli oyuncularımız bu dizi sayesinde yıldızlarını parlatsınlar.

Eğer dizinin diğer tüm karakterleri hakkında bilgi edinmek isterseniz Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Ozan Kimdir?

Dizimizin en cesur adamı karşınızda, babası onu böyle yetiştirdi. Tek hedefi ve amacı babasından miras kalan davadır ve bu uğurda yaşamaya uğraşır.

Biraz da içine kapanık biridir, aşk ona göre değildir, yani zamanını ayırıp da aşk peşinde koşmaz. Tabi ki, Aslım ile karşılaşana kadar.

İlk görüşte aşık olur, cesur ve maddi durumu o kadar da iyi olmayan bir gençtir. Aslım ise bildiğiniz üzere zengin fakat ailevi problemleri olan bir kızdır, bu karakteri incelerken daha detaylı bahsetmiştik. Yani karakter olarak birbirlerine biraz zıt biraz da uzaklar.

Yine aşk hiçbir şeyi dinlemez ve zamanla aralarında bir ilişki başlar. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Oğuzhan Kayra Koç Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı, Kilosu

Oğuzhan Kayra Koç

Yaşı: 21
Doğum Tarihi: 1998
Boyu: 185 CM
Kilosu: 73 KG

Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’unda eğitim aldı ve kariyerinin ilk adımlarını burada attı, pek çok tiyatroda rol aldı. Yani gayet tecrübe edindi, yine de henüz iki dizide rol aldı, bununla beraber üç olacak.

Şahsen duygusal sahnelerin üzerinden gelebilecek kabiliyeti olduğunu düşünüyorum. 2016 yılında İstanbul’da taşındı, böylelikle sektörün daha da içinde olabilecek.

Bununla beraber at biniciliği ve dövüş sanatlarında da başarısı var. Hatta Wing Chun’da 3. dereceye sahip, yani fiziksel olarak güçlü ve bekleneni karşılıyor.

Sevdim Seni Bir Kere Ozan kimdir konumuz burada bitti, diğer oyuncuları da okudunuz mu? Bence kategorimizi ziyaret etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz