Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Osman Kimdir? Selahattin Paşalı Yaşı, Sevgilisi

Aşk 101 Osman Kimdir? Selahattin Paşalı Yaşı, Sevgilisi

ask-101-osman-kimdir-selahattin-pasali-yasi-sevgilisi
Aşk 101 Osman Kimdir? Selahattin Paşalı Yaşı, Sevgilisi

Aşk 101 dizisinin soğukkanlı karakteri Osman kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Selahattin Paşalı sevgilisi, instagram adresi ne?

Geçtiğimiz sezonlarda Kalp Atışı, Bir Umut Yeter, Leke gibi dizilerde etkin roller alarak ekranların tanıdık yüzü haline gelmiş bir oyuncu, Selahattin Paşalı. Değerli oyuncu tarafından canlandırılacak olan karakterin ismi ise Osman!

Osman Karakteri ile ilgili karakter analizi yaptıktan sonra, değerli oyuncu Selahattin Paşalı ile ilgili özet bilgilerden bahsedeceğiz. Bunlar arasında; yaşı, boyu, kilosu, instagram adresi, daha önce oynadığı diziler gibi bilgiler bulunmaktadır.

Mini bir not: Aşk 101 (Love 101) dizisi ile alakalı tüm oyuncuların tam listesini görmek için lütfen tıklayınız: Aşk 101 Tam Oyuncu Listesi

Aşk 101 Osman Kimdir?

Sınıfın en soğukkanlı kişisi kim olur diye sorulsa o kişi Osman olurdu. Zeki olduğu çok belli, olaylar karşısında gösterdiği tepkiler sınıf arkadaşlarının yanı sıra oldukça soğukkanlı oluyor. Böyle bir karakter ile alınan kararlar da daha mantıklı ve doğru oluyor.

Osman, sınıfın karar alıcı, yaptırıcı, uygulatıcı rolünü gayet tabii yerine getiriyor. Sonuç itibari ile sevgili öğretmenlerinin gitmemesi için bir karar almak bir plan yapmak gerekse, bunu Osman’sız yapamazdık. Gelecek zamanlarda göstereceği etkin davranışlar ile aslında dizinin kilit karakterlerinden biri olduğunu bileceğiz.

Selahattin Paşalı (Osman)

ask-101-osman-selahattin-pasali
Selahattin Paşalı

Yaşı: 2 Şubat 1990
Boyu: 1.85 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Yok
Instagram Adresi: selahattinpasali

2 Şubat 1990 Bodrum doğumludur. Eğitimine önem veren Selahattin Paşalı, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim gördükten sonra Budapeşte Sanat Yönetimi okumuştur. Dizilerde gösterdiği performans neticesinde izleyiciler tarafından merak edilmeye başlayan genç oyuncunun bilindiği kadarıyla kız arkadaşı-sevgilisi bulunmamaktadır.

Selahattin Paşalı dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili listemize birlikte bakalım:

  • Kalp Atışı (Alp Sungur)
  • Bir Umut Yeter (Arda Özkan)
  • Leke (Arda Yenilmez)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz