Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Işık Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Yaşı, Sevgilisi

Aşk 101 Işık Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Yaşı, Sevgilisi

ask-101-isik-kimdir-ipek-filiz-yazici-yasi-sevgilisi
Aşk 101 Işık Kimdir? İpek Filiz Yazıcı Yaşı, Sevgilisi

Aşk 101 dizisinin kalbi tertemiz karakteri Işık kimdir? İpek Filiz Yazıcı yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi kimdir? Instagram adresi nedir?

Müthiş bir karakter ile karşı karşıyayız! Aşk 101 dizisinin sevilen karakterlerinden birisi Işık hakkında karakter tanıtımı yapalım. Hakkında daha çok şey öğrenelim. Özellikleri hakkında sizlerin de eklemek istediği şeyler varsa yorum olarak bahsetmeyi unutmayınız.

Minik bir hatırlatma: Eğer Aşk 101 dizisinin tüm oyuncularını bir arada görmek isterseniz, Aşk 101 (Love 101) Ful Cast Oyuncu Kadrosu bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aşk 101 Işık Kimdir?

Işık göz alıcı, çalışkan bir kızdır. Eda kadar çalışan ve emek gösteren öğrencilerden biridir. Elinden geldiğince tüm derse odaklanmaya uğraşır, dersi iyi dinlemek için çaba sarf eder. Hal böyle olunca derslerdeki başarısı da günden güne ivmeli bir şekilde artar.

Masum bir kalbi vardır, Işık hinlik, kötülük düşünmez. İyi bir insandır, desek yanlış olmaz. Kalbi güzel, kendi de güzel bir kızdır. Hem güzel, hem çalışkan hem de iyi bir kalp… Gerçekten müthiş bir karaktere sahip.

İpek Filiz Yazıcı (Işık)

ask-101-isik-ipek-filiz-yazici
İpek Filiz Yazıcı

Yaşı: 19 Nisan 2001
Boyu: 1.63 m
Kilosu: 50 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Yok
Instagram Adresi: ipekkyazici

19 Nisan 2001 İstanbul doğumludur. İpek Yazıcı olarak tanınan başarılı oyuncunun tam ismi İpek Filiz Yazıcı olduğunu belirtelim. Kendisi Lise eğitimini henüz tamamlamıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini gösterdiği Babam ve Ailesi dizisi ile yeteneklerini gösterme fırsatı elde etti. Böylelikle bazı dizi kadrolarına katılma fırsatı elde edebildi.

Yaşı henüz çok genç olan oyuncu geleceği parlak görünen başarılı genç oyunculardan biridir. Güzel oyuncunun bilindiği kadarı ile sevgilisi yoktur. Oyunculuk eğitimini özel oyunculuk dersleri ile tamamlamaya devam ediyor. Gelecek zamanlarda konservatuvar okullarından birine girip girmeyeceğini birlikte göreceğiz.

İpek Yazıcı dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste ile karşınızdayız:

  • Babam ve Ailesi
  • 7Yüz
  • Kayıtdışı (Tuğba Ateş)
  • Elimi Bırakma (Ceyda)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz