Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir? Şifanur Gül Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir? Şifanur Gül Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir?

Kariyerinin başında olan Şifanur Gül‘ün hayat verdiği Sevdim Seni Bir Kere Eylül kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde anlatalım.

STAR TV’de yeni bir aşk dizisi çıkıyor, elbette öncelikli temennimiz standart aşk hikayesinden daha farklı senaryolar ile karşımıza çıkması. Oyuncular gayet sempatik ve bekleneni karşılayacak gibi duruyor, fakat pek çoğunun tecrübesi az.

Bu güzel oyuncu da ilk defa bir dizide oynayacak, elbette eğitimler aldı fakat ekrana alışık birisi değil ve kadın başrol karakterini üstlendi.

Umalım bu dizi onun yıldızının parlamasına sebep olsun. Diğer başrol Yağız (Berk Bakioğlu) için de bu geçerli, onunda ilk dizisi olacak.

Sizler için harika bir konu hazırladık, diğer oyuncular hakkında bilgi edinmek isterseniz Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Eylül Kimdir?

Dizimizin iyilik meleği kızımız herkes tarafından sevilen güzeller güzeli biridir. Yardım sever tavrı ile çevredekilerin taktirini toplar.

Çalışkan ve sürekli uğraşan bir yapısı vardır. Arkada Aslım onun patronudur ve yakın dostlardır, fakat Eylül’ün gelecek zamanda kalbi biraz kırılacak ve üzülecektir. Çünkü, onu zorlu bir aşk beklemektedir. Yağız ile tanıştıktan sonra hayatı değişmeye başlar, tanıştığı bu kişi zengin ve biraz şımarıktır, yani Eylül’ün tam tersidir.

Restoranda çalışırken Yağız ona yaklaşabilmek için bulaşık yıkama kısmında işe girer, böylelikle yakınlaşır ve zamanla aralarında bir ilişki başlar.

İşte hikayede bu kurgu üzerini, elbette Aslım gibi karakterler de farklı aşklara yelken açacaktır, o da zor yollardan geçmektedir.

Şifanur Gül Kimdir? Dizileri, Sevgilisi

Şifanur Gül

Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu bölümünden mezundur. Diğer başrol gibi bu güzel oyuncu da henüz kariyerin ilk basamakların, daha önce hiç bir dizi de oynamadı.

Kariyerine tiyatro da devam ediyordu, gelen bu teklifi kabul ederek yeni bir dünyaya atıldı. Bu tür genç ve kariyerinin başında olan insanların rollerinin üstesinden gelmesi şart. Yapımcı şirket bu kabiliyeti ve beceriyi görmüş ki kadın başrol olarak seçilmiş.

Dizi içerisinde bulunana pek oyuncu çok genç ve tecrübesiz, fakat yeni yıldızların doğmasına vesile olabilir. Özellikle de başrol bu konuda ağırlığını koyacaktır, çünkü onların üstlendiği bu görev en önemlisi.

Şuanda bilinen bir sevgilisi yoktur, ayrıca boyu, kilosu ve yaşı gibi fiziksel özellikler de bilinmemektedir. Şifanur’un ilk dizisi bu projedir.

Sevdim Seni Bir Kere Eylül kimdir konumuzun sonuna geldik, diğer tüm karakterler hakkında makaleleri okumayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz