Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir? Berk Bakioğlu Boyu, Yaşı

Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir? Berk Bakioğlu Boyu, Yaşı

Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir?

Berk Bakioğlu‘nun hayat verdiği Sevdim Seni Bir Kere Yağız kimdir sorunun cevabı ile karşınızdayız, hadi ayrıntılı olarak cevaplayalım.

Zengin ile fakir arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışan dizi gelecek dizi sezonunda ekranlar da olacak, bakalım istediği kitleyi elinde tutabilecek mi?

Karakterler gayet sempatik ve güzeller, elbette farklı bir hikaye olgusu bekliyoruz. Dizi bize bunları verirse gayet başarılı olacağından eminim.

Dizinin oyuncuları hakkında yazı hazırladık. Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu yazımızı ziyaret ederek bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Yağız Kimdir?

Yağız’ın ailesinin maddi durumu oldukça iyidir, tabi bu onu biraz şımarık yaptı ama kötü biri değildir, yani sözünün arkasında duran ve gerçekten sevdi mi seven biridir.

Zaman gelecek ve gerçekten seveceği birisi ile karşılaşacak, kimden mi bahsediyoruz? Elbette Eylül’den, Eylül restoranda bulaşıkçı olarak çalışmaktadır, güzel ve ağır başlı hanım kızdır ve bir gün bu kızımız ile karşı karşıya gelirler ve aralarında bir aşk başlar.

Eylül’e daha yakın olmak için zengin çocuk bulaşıkçı olarak çalışmaya girer, yani ona daha da yaklaşmaya çalışır. Dediğimiz gibi aşkın peşinden gidecek kadar cesurdur.

Berk Bakioğlu Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Kilosu

Berk Bakioğlu

Yaşı: 19
Doğum Tarihi: 2000
Boyu: 188 CM
Kilosu: 75 KG

Genç oyuncu henüz 19 yaşında ve kariyerin ilk aşamalarında, yani önceden bir dizi de oynamamış fakat tiyatro eğitimi almıştır. Muhtemelen yakışıklı olması ve fiziği ile bu başrol olmasına uygun görülmüştür.

Vücut gelişme ve basketbol sporları ile uğraşıyor. Ayrıca 2 farklı dil bilmektedir, İngilizce ve Lazca yani Karadenizli kendisi.

Bildiğiniz üzere bu tarz aşk dizileri yapımlarının başarılı olabilmesi için oyuncular çok kaliteli olmalı ve duyguyu yansıtmayı iyi bilmeli. Yani, izleyici oyuncunun yaşadığı aşkı hissetmeli, genç aktör bakalım bu yükün üstesinden kalkabilecek mi?

Berk Bakioğlu Dizileri

Şuan için ilk dizisi bu proje olacaktır. Yani daha önce bir dizide oynamadı.

Sevdim Seni Bir Kere Yağız kimdir konumuzun sonuna geldik, bir sonraki makalelerde görüşmek üzere, iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz