Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları

Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları tamamı ile karşınızdayız. Oyuncu kadrosu içerisinde bulunan aktörleri ayrıntılı şekilde yazdık.

STAR TV’nin yeni dizisini heyecanlı bir şekilde bekliyoruz. Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği yapımda güzel işler olacağa benziyor.

Şuan için bir şeyler konuşmak epey zor, fakat fragmanı izlediğimiz zaman gayet samimi karakterler bizi karşılıyor. Bu da aşk dizilerinde istediğim şeylerden birisi. Elbette başrol oyuncuları burada çok önemli.

 

Yeni ve genç oyuncuları kadroda görüyoruz, yine de hepsi eğitimli ve üstlendiği bu rollerin üstesinden gelebilecek kabiliyete sahipler.

 

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu

İsimleri aşağıya sıralayalım, eğer isterseniz oynayanların tamamı hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Berk Bakioğlu (Yağız)
 • Şifanur Gül (Eylül)
 • Yağmur Çokgenç (Aslım)
 • Oğuzhan Kayra Koç (Ozan)
 • Pervin Balcı
 • Çağdaş Serter
 • Şirin Çetinel
 • Önder Atakanlı
 • Sevgi Temel
 • Eneshan Nalbant
 • İrfan Kılınç
 • Gonca Yakut

 

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları

 

Berk Bakioğlu

Berk Bakioğlu

Yaşı: 19
Doğum Tarihi: 2000
Boyu: 188 CM
Kilosu: 75 KG

Genç oyuncu henüz 19 yaşında ve kariyerin ilk aşamalarında, yani önceden bir dizi de oynamamış fakat tiyatro eğitimi almıştır. Muhtemelen yakışıklı olması ve fiziği ile bu başrol olmasına uygun görülmüştür.

Vücut gelişme ve basketbol sporları ile uğraşıyor. Ayrıca 2 farklı dil bilmektedir, İngilizce ve Lazca yani Karadenizli kendisi.

Bildiğiniz üzere bu tarz aşk dizileri yapımlarının başarılı olabilmesi için oyuncular çok kaliteli olmalı ve duyguyu yansıtmayı iyi bilmeli. Yani, izleyici oyuncunun yaşadığı aşkı hissetmeli, genç aktör bakalım bu yükün üstesinden kalkabilecek mi?

 

Şifanur Gül

Şifanur Gül

Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu bölümünden mezundur. Diğer başrol gibi bu güzel oyuncu da henüz kariyerin ilk basamakların, daha önce hiç bir dizi de oynamadı.

Kariyerine tiyatro da devam ediyordu, gelen bu teklifi kabul ederek yeni bir dünyaya atıldı. Bu tür genç ve kariyerinin başında olan insanların rollerinin üstesinden gelmesi şart. Yapımcı şirket bu kabiliyeti ve beceriyi görmüş ki kadın başrol olarak seçilmiş.

Dizi içerisinde bulunana pek oyuncu çok genç ve tecrübesiz, fakat yeni yıldızların doğmasına vesile olabilir. Özellikle de başrol bu konuda ağırlığını koyacaktır, çünkü onların üstlendiği bu görev en önemlisi.

 

Yağmur Çokgenç

Yağmur Çokgenç

Yaşı: 20
Doğum Tarihi: 1999
Boyu: 174 CM
Kilosu: 57 KG

İzmir güzeli seçildi ve fiziksel özellikleri ile dikkati üzerine çekiyor. Aynı şekilde bu güzel oyuncu da kariyerin başlangıcında ve sadece bir dizi tecrübesi var.

Folkart Academy’de oyunculuk eğitimini almış ve şuanda bir psikoloji öğrencisidir. Yani gayet eğitimli ve ne yapması gerektiğini bilen birisidir.

Gördüğünüz üzere Sevdim Seni Bir Kere oyuncu kadrosu içerisinde hep yeni ve genç isimler var, dizi de muhtemelen gençlere hitap edecektir.

Yağmur Çokgenç Dizileri

 • Çocuklar Duymasın

 

Oğuzhan Kayra Koç

Oğuzhan Kayra Koç

Yaşı: 21
Doğum Tarihi: 1998
Boyu: 185 CM
Kilosu: 73 KG

Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’unda eğitim aldı ve kariyerinin ilk adımlarını burada attı, pek çok tiyatroda rol aldı. Yani gayet tecrübe edindi, yine de henüz iki dizide rol aldı, bununla beraber üç olacak.

Şahsen duygusal sahnelerin üzerinden gelebilecek kabiliyeti olduğunu düşünüyorum. 2016 yılında İstanbul’da taşındı, böylelikle sektörün daha da içinde olabilecek.

Bununla beraber at biniciliği ve dövüş sanatlarında da başarısı var. Hatta Wing Chun’da 3. dereceye sahip, yani fiziksel olarak güçlü ve bekleneni karşılıyor.

Oğuzhan Kayra Koç Dizileri

 • Hayat Şarkısı
 • Umuda Kelepçe Vurulmaz

 

Pervin Balcı

Pervin Balcı

Yaşı: 54
Doğum Tarihi: 1965

Dizimizin en tecrübeli isimlerindendir, 7 sezondur canlandırdığı Deniz Yıldızı dizindeki Şükran karakterini hepimiz biliyoruz, çok uzun süredir kendisine verilen görevi gayet güzel bir şekilde üstesinden geliyor, burada da tecrübesini konuşturacaktır.

Hacettepe Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitimi almıştır. Sırlar Dünyası ile ekranlara merhaba dedi, elbette dizi serisi olarak ilk tecrübesiydi.

Kadroyu daha güvenilir hale getiren birisi, bakalım ilerleyen zamanlarda dizi içerisinde ne kadar önemli bir rolü üstlenecek, hep beraber göreceğiz.

 

Çağdaş Serter

Çağdaş Serter

Yaşı: 36
Doğum Tarihi: 1983
Boyu: 168 CM
Kilosu: 55 KG

Çok duygusal ve üzüntülü bir ifadesi var ama gülünce de farklı bir hava katıyor. Yine bu dizide de ağırlıklı olarak duygusal sahnelere yer verilecektir, sonuçta aşk dizisi.

Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü eğitimini almış ve 1983 doğumludur, yani 36 yaşına geldi ve kariyer basamaklarını tırmanmaya çalışıyor. Şahsen duygusal sahneleri güzel oynadığı düşünüyorum, yani daha iyi yerlere gelmesini istediğim bir oyuncu.

Deniz Yıldızı dizisinde Suna karakterini canlandırdı şuan için, bakalım bu dizi onun yıldızının parlamasına sebep olacak mı?

Çağdaş Serter Dizileri

 • Deniz Yıldızı

 

Şirin Çetinel

Şirin Çetinel

Bu güzel hanımefendi de henüz kariyerinin başında. İlk olarak 2017 yılında çıkan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası adlı sinema filmde rol almıştır. Elbette bu onun için iyi bir tecrübeydi, daha sonra da Beni Affet dizisinde gördük.

Ege Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitirmiştir, ayrıca erasmus hakkını kullanarak Passau University’inde de eğitim görmüştür.

Ayrıca İngilizce olarak okuduğu için üst seviye İngilizce bilmektedir. Almanca ve İspanyolca da bilmektedir, oldukça eğitimli birisi.

Elbette aldığı bu eğitimler oyunculuk ile alakalı değil, fakat kendi kabiliyeti ve yeteneği ile yapımcıların dikkatini çekmiş ve bu rolü kapmıştır.

Sempatik gülüşü ile diziye güzel bir hava katacağını düşünüyorum, bakalım Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları gençliğin verdiği bu enerjiyi ekrana yansıtabilecek mi?

Şirin Çetinel Dizileri ve Filmleri

 • Beni Affet
 • Rafadan Tayfa Dehliz Macerası

 

Önder Atakanlı

Önder Atakanlı

Yaşı: 32
Doğum Tarihi: 25.10.1984
Boyu: 180 CM
Kilosu: 77 KG

Ankara Üniversitesi Opera ve Koro bölümünde eğitim almış ve ilk tecrübelerini yaşamaya başlamıştır. İlk olarak Behzat Ç. dizisinde ekranlarda gördük, daha sonra da pek çok tiyatroda oynadı ve tecrübe edinmeye başladı.

Şuanda ise 32 yaşında ve kariyerinin en canlı yerinde. Yani bu saatten sonra daha güzel ve önemli roller onu bekliyor. Eğer şuan ki dizide kendini gösterirse daha güzel teklifler geleceğinin kesin olarak eminim.

Daha çok aşk dizilerinde boy gösterdi, tabi bunlar başrol değildi fakat önemli kişileri de canlandırdı. Yani bu dizi için gayet uygun bir isim.

Önder Atakanlı Dizileri

 • Beni Affet
 • Unutma Beni
 • Behzat Ç.

 

Sevgi Temel

Sevgi Temel

Yaşı: 24
Doğum Tarihi: 1996
Boyu: 168 CM
Kilosu: 45 KG

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü eğitimini almış ve tiyatro da boy göstermiştir. Yani şuan için bir dizide göremedik, fakat kendisi çok genç eminim bu diziden sonra yıldızı parlayanlardan birisi olacaktır.

Güzel oyuncu fiziksel özellikleri bir aşk dizisi için gayet yeterli ve dikkat çekici. Terörist isimli tiyatro da rol alarak kendini göstermiştir.

Gördüğünüz üzere dizi yapımcıları pek çok genç isime güvenmiş ve kadroya dahil etmiştir. Umalım ki tüm bu oyuncu kadrosu rollerinin üstesinden gelebilsin.

 

Eneshan Nalbant

Beni Bırakma dizisi ile ekranlara merhaba dedi, özel olarak oyunculuk eğitimleri de aldı fakat direkt olarak bir konservatuvar bitirdiğine dair bir bilgi yok.

Yine de önceden rol aldığı dizide gayet rolün üstesinden geldi, hatta bazı kullanıcılar uzun bir aradan sonra tekrar gördük diye sevindi, yani kadroya dahil olması seyirciler tarafından olumlu karşılandı, bakalım bu dizide nasıl bir rol üstlenecek.

Sağdaki resimde gördüğünüz üzere fiziksel özellikleri iyi ve vücut geliştirme sporu ile ilgilenmektedir, ayrıca ağır abi havası da olduğunu söylemeden geçmeyeyim

 

İrfan Kılınç

İrfan Kılınç

Yaşı: 39
Doğum Tarihi: 1980
Boyu: 170 CM
Kilosu: 65 KG

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ın oyunculuk eğitimini almış tecrübeli isimlerden biridir. Rollerde çok aktif olmasa da, üstlendiği rollerde gayet başarılı ve üstesinden gelmiş biridir. Son yıllarda daha aktif roller üstlenmektedir.

Orta yaşlı oyuncu kariyerinden geç ilerleme etmiş olsa da bu dizi ile kendini gösterirse daha güzel yerlere geleceğinden eminim.

İrfan Kılınç Dizileri

 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz
 • Adı Yunus
 • Büyük Sır

 

Gonca Yakut

Gonca Yakut

Yaşı: 40
Doğum Tarihi: 09/12/1979
Boyu: 169 CM
Kilosu: 52 KG

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya bölümü mezunudur, yinede yeteneği ile roller üstlenebilmiş ve yapımcıların dikkatini çekebilmiştir.

Orta yaşlı güzel oyuncumuz 2012’den buyana 3 farklı projede yer almış ve gayet üstlendiği rollerden başarılı bir şekilde ayrılmıştır.

Umalım bu dizi onun için iyi olur ve gelecekte daha etkin roller üstlenir.

Gonca Yakut Dizileri

 • Beni Bırakma
 • Yılanların Öcü
 • Açlığa Doymak

Sevdim Seni Bir Kere Oyuncuları yazımızın sonuna geldik diziye katılan yeni oyuncu olursa hemen oyuncu kadrosu konumuzu düzenleyeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz