Ana Sayfa Ferhat ile Şirin Ferhat ile Şirin Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Ferhat ile Şirin Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

ferhat-ile-sirin-oyunculari-oyuncu-kadrosu-tum-liste
Ferhat ile Şirin Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Fox TV‘nin gözde dizilerinden biri olacak olan Ferhat ile Şirin oyuncuları hakkında bilgiler. Tüm oyuncu listesi, ful cast liste olarak.

FOX Tv‘de Ocak ayında çıkması planlanan bir dizi ile ilgili duyumlar aldık. Şöyle ki, genel olarak kanal bu sezon müthiş başlangıçlar yaptı. Birçok dizi ile Türkiye’nin özellikle dizi konusunda izleyicileri kendine çekmeye çalışacak.

 

Birçok proje olabilir ancak bunun yanında bazı projelerin sonlanması söz konusu olabilir. Bu sebeple yedek bir dizi hazırlığı içerisine giren kanal Ferhat ile Şirin isminde bir dizi hazırlama çabasına girişti.

Ferhat ile Şirin dizisi ne zaman çıkacak? diye merak eden okuyucularımıza tekrar belirtelim ki, dizinin Ocak ayı içerisinde çıkması düşünülüyor. Peki hangi dizinin yerine geçecek konusu elbette tartışmalı. Henüz kesin olmamakla birlikte belirtelim ki, erken final yapması düşünülen bir dizinin yerine geçmesi planlanıyor. Eğer iyi izleyici kitlesine ulaşamayan dizi olursa bunun yerine yedek olarak hazırlanmaktadır. FOX TV kesinlikle bu sene güçlü hazırlıklar yapıyor!

 

Dizi ile ilgili yeni gelen oyuncuları da ekleyerek, listemizi güncel tutacağımızı söyleyelim. Kadroya dahil olan isimler listeye teker teker eklenmeye devam edecek. Bizimle kalmaya devam ediniz!

O3 Medya yapımcılığında hazırlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin bulunmaktadır.

Lafı fazla uzatmadan Ferhat ile Şirin dizisi tüm oyuncu listesi hakkında konuşmaya başlayalım:

 

Ferhat ile Şirin Oyuncu Kadrosu

 • Tolga Sarıtaş (Ferhat)
 • Leyla Tanlar (Şirin)

 

Ferhat ile Şirin Oyuncuları

 

Tolga Sarıtaş (Ferhat)

ferhat-ile-sirin-tolga-saritas-ferhat
Tolga Sarıtaş

Yaşı: 30 Mayıs 1991
Boyu: 1.77 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Yok

30 Mayıs 1991 İstanbul doğumludur. Genç oyuncunun eğitiminden bahsetmek gerekirse, İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Özel oyunculuk dersleri alarak kendini yetiştiren yakışıklı oyuncu ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yardımcı oyuncu rolü ile Bahtı kara isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir.

Performansından etkilenen yapım şirketleri Tolga ile çalışmaya devam ederek birçok dizi ve filmde yer almasını sağlamıştır. Bunun yanında kendisinin bilindiği kadarıyla kız arkadaşı yoktur.

 

Tolga Sarıtaş dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında sizler için bir liste hazırladık:

 • Arka Sokaklar (Doğan)
 • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Mert)
 • 20 Dakika (Ferdi)
 • Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Cihangir)
 • Benim Adım Gültepe (Murat)
 • Sen De Gitme
 • Büyük Sürgün Kafkasya (Cemil)
 • Güneşin Kızları (Ali Mertoğlu)
 • Söz (Yavuz Karasu)

Yakışıklı oyuncu bilindiği kadarıyla Ferhat ile Şirin dizisinde başrol erkek oyuncu olarak Ferhat karakterini canlandıracaktır.

 

Leyla Tanlar (Şirin)

ferhat-ile-sirin-leyla-tanlar
Leyla Tanlar

Yaşı: 13 Kasım 1997
Boyu: 1.60 m
Kilosu: 48 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Emir Tekin, Sevgilisi

13 Kasım 1997 İstanbul doğumludur. Kendisi daha henüz küçük yaşlardayken tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Bunun ardından da oyunculuk alanında Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir.

Özellikle Paramparça dizisinde canlandırmış olduğu Cansu rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İzleyiciler tarafından çok sevilen oyuncu bu dizide 3 yıl boyunca yer almayı başarmıştır. Genç oyuncu yer aldığı projelerde kendisini fark ettirmeyi başarmıştır.

 

Leyla Tanlar dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste yaptık:

 • Paramparça (Cansu)
 • Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Esleme)
 • Şahin Tepesi (Deniz Akdora)

Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin karakterini canlandırması için anlaşma sağlanmıştır. Kadroda kadın başrol oyuncu olarak yer alacaktır. Rolü başarı ile oynayacağını düşünüyoruz. Kendisine başarılar dileriz.

Dizide belli olan tüm karakterleri sırası ile listemize eklemeye devam edeceğimizi bir kez daha belirtelim, meraklı okuyucularımız ara ara yazımızı ziyaret ederek rahatlıkla görebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz