Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Yabancı Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Yabancı Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

yabanci-oyunculari-oyuncu-kadrosu-tum-liste
Yabancı Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Yabancı dizisinin tüm oyuncuları ile ilgili güzel bir liste hazırladık. Diziye yeni gelen oyuncuları da ekleyerek güncel kalmaya devam!

O3 Medya bir bomba daha patlattı. Bu sefer kesinlikle sesini Türkiye’nin her yerinden duyabileceğimiz şiddette oldu. Show TV ekranları için hazırlanacak olan bir dizi haberi geldi! Dizinin ismi Yabancı olacağı kararlaştırıldı. Asıl bomba dizide oynayacak oyuncular oldu.

 

Yabancı dizisine katılan tüm oyuncuları da listemize ekleyerek güncel bir makale olarak kalacağını belirtelim. Meraklı okuyucularımız ara ara bu makaleyi okuyarak yeni gelen isimleri rahatlıkla görebilecektir.

 

Önümüzdeki sezon gerçekten müthiş başlangıçlar yapmak için kolları sıvayan O3 Medya finalini yaptığı İstanbullu Gelin yerine tam 4 adet dizi hazırlamış bulundu. Dizilerden biri de Tolga Sarıtaş‘ın Ferhat başrol oyuncusu olduğu Ferhat ile Şirin dizisidir.

Lafı fazla dolandırmadan Yabancı dizisi ful cast oyuncu listesini sunalım:

 

Yabancı Oyuncu Kadrosu

 • İlker Kaleli (Ateş) (İptal Oldu)
 • Pınar Deniz (Ekin)

 

Yabancı Oyuncuları

İlker Kaleli (Ateş)

Anlaşma iptal oldu. Neden iptal olduğu konusunda bilgi almak için lütfen tıklayınız: İlker Kaleli Teklifi İptal Oldu! The Serpent Dizisi

yabanci-ilker-kaleli-ates
İlker Kaleli

Yaşı: 5 Mart 1983
Boyu: 1.77 m
Kilosu: 76 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Burçin Terzioğlu

5 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Kendisi birçok dizide yer almış başarılı ve tecrübeli bir oyuncudur. Eğitimi hakkında konuşmak gerekirse, Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Bunun yanında özel olarak Şahika Tekand’ın tecrübesi ile oyunculuk eğitimi almıştır.

Sevilen aktör yer aldığı dizilerde gösterdiği performans ile ekranların aranan yüzü olmuştur. İlker Kaleli hakkında pek az bilinen bir bilgiyi daha paylaşalım, üniversiteyi bitirdikten sonra bir süre DJ’lik yapmıştır.

İlker Kaleli dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

 • Son (Alper)
 • Kayıp Şehir (İrfan)
 • Kayıp (Faik Şaşmaz)
 • Poyraz Karayel (Ahmet Poyraz Karayel)
 • Dip (Şahir)

Şimdilerde ise Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Yabancı isimli dizide Ateş isimli karakteri canlandırmak için çalışmalarına devam ediyor.

 

Pınar Deniz (Ekin)

yabanci-pinar-deniz-ekin
Pınar Deniz

Yaşı: 25 Haziran 1994
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Kaan Turgut

25 Haziran 1994 İstanbul doğumludur. Genç oyuncu özellikle 2014 yılından bu yana ekranlarda boy göstermeye devam etmektedir. Eğitimine birlikte bakalım, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir.

Özel oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Sil Baştan isimli sevilen dizi ile gerçekleştirmiştir. Bu dizide Evrim rolündeki performansı üzerine başka dizilerde de oynaması için teklifler almaya devam etmiştir.

Genç ve güzel oyuncu; Pınar Deniz dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında hazırladığımız listeye göz gezdirebilirsiniz:

 • Sil Baştan (Evrim)
 • Beyaz Yalan (Azra)
 • Günebakan (Sinem)
 • Vatanım Sensin (Yıldız)
 • Bir Deli Rüzgar (Gökçe Yücel)
 • Aşk 101 (Burcu)

Şimdilerde ise Show TV‘de yayınlanacak olan Yabancı dizisinin kadın başrol oyuncusu Ekin karakterine can verecek.

Güncel listeyi takip etmek için bize tekrar uğramayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz