Ana Sayfa Haberler Yabancı Dizisi İlker Kaleli Teklifi İptal Oldu! The Serpent Dizisi

Yabancı Dizisi İlker Kaleli Teklifi İptal Oldu! The Serpent Dizisi

yabanci-dizisi-ilker-kaleli-teklifi-iptal-oldu-the-serpent-dizisi
Yabancı Dizisi İlker Kaleli Teklifi İptal Oldu! The Serpent Dizisi

Yabancı dizisi Ateş karakteri için düşünülen İlker Kaleli anlaşması iptal edildi! İlker Kaleli neden Yabancı dizisinden ayrıldı?

Kayıp Şehir isimli dizide 2 sezon başrol oyuncusu olarak oynadığı sıralarda izleyiciler tarafından tanınmıştı. Ancak asıl İlker Kaleli‘nin tanınmasını sağlayan dizi ise bilindiği üzere Poyraz Karayel dizisinde gerçekleşmişti. Dizide başrol oyuncusu Poyraz karakterine performansı ile hayat vermişti.

Değerli oyuncu ne yazık ki Yabancı dizisinde bulunmayacak. Dizinin takipçileri Ateş karakterini İlker Kaleli’nin oynamasına sevinmişti. Bakalım gelecek bu karakteri kim oynayacak?

Yabancı Dizisi İlker Kaleli Neden Gitti?

yabanci-ilker-kaleli-ates
İlker Kaleli

Sevilen oyuncu O3 Medya tarafından Show TV ekranları için hazırlanan Yabancı dizisi için başrol oyuncu olarak düşünülüyordu. Başrol karakteri olan Ateş karakterine hayat verecekti. Ancak anlaşma iptal oldu ve İlker Kaleli başka bir dizi için imzasını attı. Artık Yabancı dizisinde İlker Kaleli‘nin olmayacağı kesinleşmiş oldu.

İlker Kaleli bir Netflix dizisi olan The Serpent isimli dizi ile anlaşmaları imzaladı. 4 Hafta boyunca çekimlerde olacak. Sözleşme gereğince artık dizide görev almaya başlayacak. Bu sebeple Yabancı dizisini bekleyen meraklı dizi severler ne yazık ki değerli oyuncuyu göremeyecekler.

Gelecek zamanda Ateş karakterini kim oynayacağı ile ilgili bilgi edinir edinmez sizleri bilgilendireceğiz. Sitemizde vakit geçirmeyi unutmayın!

Ateş karakteri kendinden emin ve güçlü iradeye sahip bir karakter. Ekin‘i de canını verecek kadar çok seven, mert bir insan.

Sizce Yabancı dizisi Ateş karakteri kim olmalı? Hangi oyuncu bu karakteri güzel oynar? Lütfen bizlerle paylaşın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz