Ana Sayfa Yabancı Yabancı Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Hangi Kanal?

Yabancı Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Hangi Kanal?

yabanci-dizisi-ne-zaman-cikacak-hangi-kanal
Yabancı Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Hangi Kanal?

Merakla beklenilen Yabancı dizisi ne zaman çıkacak? Büyük izleyici kitlesi elde etmesi düşünülen Yabancı dizisi için tüm haberler!

Gelecek dönem dizileri arasında birçok yeni dizi haberi yaptık. Bununla birlikte bazı diziler final kararı alırken bazıları ise yeni sezon kararı alarak yollarına devam etti. Şimdi ise, Yabancı dizisi ile haberlerimize devam ediyoruz.

Yabancı dizisi Show TV‘de yayınlanmaya başlayacak. Türkiye’nin sevilen kanalında yeni bir dizi için kollar sıvandı. Yapımcılığını O3 Medya‘nın üstlendiğini belirtelim. Hatırlayacağımız üzere O3 Medya; Kaderimin Yazıldığı Gün, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Arkadaşlar İyidir, Altınsoylar, Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin, Gülizar ve Mehmed Bir Cihan Fatihi gibi birçok diziye imzasını atmıştı. Şimdi ise Yabancı dizisi için çalışmalarına başladı.

Cast için birçok isim konuşulmakta. Eğer Yabancı dizisi tam oyuncu listesini görmek isterseniz, lütfen şu makalemize de bir göz atın: Yabancı Dizisi Ful Oyuncu Kadrosu

Yabancı Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

yabanci-ne-zaman-cikacak
Yabancı Ne Zaman Çıkacak?

Dizi için set çalışmaları henüz başlamadı. Henüz cast aşamasında olduğunu belirtelim. Birçok isim ile konuşmalar devam ederken, bir yandan da set için planlar yapılmakta. Peki tüm bunların arasında Yabancı ne zaman çıkacak? Aldığımız bilgilere göre dizi için düşünülen tarih 2019-2020 olduğu görülmektedir.

Dizinin yayınlanacağı tarih ve gün netleştiğinde makalemizi güncel tutarak sizlere kesin bir tarih vereceğiz. Ara ara sitemizde vakit geçirmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz