Ana Sayfa Haberler Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Adana’nın Neresinde?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Adana’nın Neresinde?

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adana‘da çekilecek güzel olması beklenen yeni yapım Ramo dizisi nerede çekiliyor sorusu sorulmaya başlandı, hangi mahallede çekiliyor?

Yeni bir Adana dizisi ile karşı karşıyayız, henüz pek çok şey belli değil. Ama sizinde tahmin ettiğiniz üzere mahalle kavramı üzerinde duracak olan bir yapım, tabi bu kavram daha çok suç ve otorite ile ilgili olacaktır.

 

Bizlerin görmek istediği de bu olsa gerek, çünkü aşk dizileri epeyce var. Neredeyse her kanalda en az bir aşk dizisi var. Hal böyle olunca aksiyon ve birazda şiddet izlemek isteyen kitle epey bir boşta kalıyor. Bu kitle de hiç azımsanmayacak kadar çok, öyle ki reyting birincisi dahi yapabilir.

 

Yani beklenen kalitede bir yapım olursa, gerçekten büyük bir izleyici kitlesine ulaşabilir. Adana’da mahalle kavramı daha katı ve tehlikelidir. Bakalım bu tür gerçeklikleri nasıl yansıtacaklar, tabi oyuncu kadrosu da çok önemli.

 

Görkem Sevindik

 

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adana Merkez içerisinde çekimler gerçekleşecek. Adana her ne kadar dışarıdan bakılınca tehlikeli görünse de aslında suç oranı en az olan şehirlerden birisidir. Yalnız yukarıda bahsettiğim gibi burada mahalle kavramı biraz daha katıdır.

Yani çekim yapılacak olan yer keşif ederken daha dikkatli olacaklar. Merkeze yakın güvenilir alanlar seçilecek. Elbette sadece bir mahalle de çekim yapılmayacak. Genel olarak müsait olan her yer kullanılacak.

 

Hangi mahalle sorusunun cevabı için bir ekip gönderildi, yani pek çok alan seçilecek. Yukarıda belirttiğim kriterler genel olarak değerlendirilecektir.

 

Oyuncuların güvenliği çok önemli, şuanda dizi oyuncu sorunu yaşıyor. Çünkü, pek çoğu İstanbul’da yaşamakta ve Adana’da uzun bir süre kalacaklar. Ünlü isimlere acaba ulaşabilecekler mi? Çünkü, kadro çok ama çok önemli.

Fakat özel olarak bir yer belirlenirse ileri ki bölümlerde elbette sizler ile paylaşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz