Ana Sayfa Haberler Hercai Yeni Sezonda Neler Olacak? 2. Sezon

Hercai Yeni Sezonda Neler Olacak? 2. Sezon

Hercai Yeni Sezonda Neler Olacak?

2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı hemen ardından Hercai yeni sezonda neler olacak sorusu sorulmaya başlandı, hadi cevaplayalım.

Çok heyecanlı gelişmeler yaşandı, sanılanın aksine aşk kazandı gibi görünüyor. Ama halen Miran Aslanbey kafasından intikam düşüncesi tam olarak atamadı, bu yüzden ileri ki bölümlerde çok farklı gelişmeler meydana gelebilir.

Sizler için harika bir konu hazırladık, dizinin tüm oyuncuları hakkında bilgi edinmek isterseniz Hercai Oyuncu Kadrosu konumuza bakabilirsiniz.

Eğer oyuncular hakkında teker teker ayrıntılı bilgi isterseniz Hercai kategorimize uğramayı unutmayınız.

Hercai Yeni Sezonda Neler Olacak?

Miran ve Reyyan evleniyorlar, görüşte aşk kazandı, peki öyle mi? Fragmanda mutlu bir sofra bizi karşılıyor, tüm aile fertleri mutlu ve huzurlu şekilde görünüyor. Bu mutluluk nereye kadar sürecek?

Reyyan

Ne yazık ki çok kısa sürüyor, Miran bir anda ortadan kayboluyor ve muhtemelen bir şey öğreniyor ki, Reyyan Miran’ı bulunca çok öfkeli şekilde ona bakıyor.

2. Sezon gerçekten beni heyecanlandırdı, intikam duygusu bu sezonda çok daha ağır basacağa benziyor. Hem de çok!

Yani bu mutlu evlilik zamanı çok kötü olaylar gelişecek, yeni sezonda bu olaylar ile karşılaşacağız. Muhtemelen Reyyan çok üzülecek ve yaptığı evlilik onun bu hayattaki en büyük pişmanlıklarının birisi haline gelebilir.

Bu sezonda intikam teması ön plana çıkacağı için aile fertleri de boş durmayacaktır. Hatta ateş körüklenebilir, hatta yeni ölümler yüzünden intikam daha acı hale gelebilir.

Miran’ın sevdiği kişiye öyle sinirli ve kötü bakması beni gerçekten üzdü, ben hayalin gerçek olmasını umuyorum, yani mutlu bir çift.

Fakat, bu rüya hemen öyle çabuk gerçekleşmeyecek. İlk olarak araları bu olaylardan dolayı bozulacak ve diğer sezonlarda da daha çok pişmanlıklar ön planda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz