Ana Sayfa Hercai Hercai Miran Aslanbey Kimdir? Akın Akınözü, Yaşı, Sevgilisi

Hercai Miran Aslanbey Kimdir? Akın Akınözü, Yaşı, Sevgilisi

Hercai dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan Miran Aslanbey kimdir? Bu karaktere hayat veren Akın Akınözü yaşı, Miran Aslanbey boyu, Miran Aslanbey sevgilisi?

ATV ekranlarında yayınlanan ve gün geçtikçe müthiş bir izleyici kitlesine ulaşan Hercai dizisinin oyuncularına yakından bakalım istedik. Miran Aslanbey karakterini inceleyelim ve ardından bu karaktere oyunculuğu ile hayat veren başarılı oyuncu Akın Akınözü hakkında bilgiler verelim. Daha önce hangi dizilerde oynadı? Yaşı ve boyu kaç? Sevgilisi kim? gibi sorulara cevap bulalım.

 

Hercai Miran Aslanbey Kimdir? Akın Akınözü

Küçüklüğünden beri babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam malları ile büyütülmüş bir adamdır. Küçük yaştan beri bu şekilde büyütülmesi sonucu mesafeli ve soğuk bir mizaca sahip olan Miran aynı zamanda oldukça zeki, güçlü ve sert bir adam olması ile ön plana çıkıyor. Genel anlamda böyle bir karaktere sahiptir. Her şey bir yana Miran’ın unuttuğu şey ise kalbindeki bu denli büyük intikam arzusunun yanında bir aşk için güzel duygular besleyen yanının olmasıdır. Gelecek zamanda kalbindeki çatlaktan bu aşk sızıntıları bir çağlayana dönüşeceğinden habersizdir.

 

Akın Akınözü Yaşı, Boyu, Sevgilisi

hercai-akin-akinozu-miran-aslanbey
Akın Akınözü

1990 Ankara doğumludur. Eğitimini Los Angeles General Studies’te UC Berkeley Applied Math alanında yapmıştır. Yurt dışında eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’de bazı projelerde yer almaya başlamıştır. Kendisi başarılı oyunculuk performansı göstermiştir, bu sayede birçok yapımdan teklif almıştır. Bunun yanında bilindiği kadarıyla kendisinin şu an için sevgilisi yoktur.

Boyu: 1.80 m
Kilosu: 76 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Sevgilisi: Yok

 

Akın Akınözü daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Ivan/Ali)
  • Arkadaşlar İyidir (Yunus Çağlayan)
  • Aslan Ailem (Murat)
  • Payitaht Abdülhamit (Ömer)

 

Türkiye dizilerine 2015 yılından itibaren katılan Akın Akınözü o günden bu yana muhteşem oyunculuk performansını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Hercai dizisinin başrol oyuncusu olmuş ve Miran Aslanbey karakterini canlandırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz