Ana Sayfa Hercai Hercai Reyyan Şadoğlu Kimdir? Ebru Şahin Yaşı, Sevgilisi

Hercai Reyyan Şadoğlu Kimdir? Ebru Şahin Yaşı, Sevgilisi

Hercai dizisinin gözde karakterlerinden biri olan Reyyan Şadoğlu kimdir? Karakteri canlandıran Ebru Şahin yaşı, Ebru Şahin boyu, Ebru Şahin sevgilisi kim?

Genç oyuncu Ebru Şahin tarafından canlandırılan Reyyan Şadoğlu gün geçtikçe izleyici kitlesinin kalbinde yer kazanmıştır. Güzel duyguları ve sevgi dolu davranışları ile samimi konuşmaları ile izleyiciyi kendine çekmiştir.

 

ATV‘nin sevilen dizisi Hercai‘de önemli bir yere sahip olan bu karakteri daha yakından tanıyalım. Ayrıca Ebru Şahin hakkında da bazı soru işaretlerini birlikte giderelim. Yaşı, boyu kaçtır? Sevgilisi var mı? Daha önce hangi dizilerde oynadı? gibi sorulara birlikte bakalım.

 

Hercai Reyyan Şadoğlu Kimdir?

İyi niyetli ve temiz bir genç kızdır. En basit anlamda bu şekilde belirtilebilir. Hazar ve Zehra Şadoğlu karakterlerinin kızlarından en büyüğüdür. Temiz bir kalbi olan Reyyan anne ve babasından sevgiyi tatmış ancak dedesinden hiçbir zaman tatmamıştır. Bu nedenle kendini konakta hapsedilmiş ve özgürlüğü kısıtlanmış olarak hissetmeye devam etmektedir. Annesi, babası ve kardeşleri Reyyan’a çok destek çıkmaktadır ve Reyyan’ı da çok sevdiğini söyleyelim.

 

Mucizelere ve hayallere tutunan Reyyan, her zaman bu hayallerine engel olan bir olayla karşılaşmaktadır. Özgür olup kendi hayatını yaşamak istemektedir. Gelecek zamanlarda başına neler geleceğini veya aradığı o özgürlüğü kazanabilecek mi? Birlikte göreceğiz.

 

Ebru Şahin, Yaşı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi

hercai-ebru-sahin-reyyan-sadoglu
Ebru Şahin

Doğum Tarihi: 18 Mayıs 1994
Boyu: 1.66 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Sevgilisi: Yok

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Eğitimini, İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimleri almıştır. Derhal ekranlarda boy göstermiştir.

 

Genç yaşı ile gösterdiği performans çokça sevilen Ebru Şahin’in yer aldığı ilk proje ise Kan Parası isimli bir filmde olmuştur. Bilindiği kadarıyla sevgilisi bulunmayan genç oyuncuyu, aşk hayatından çok oyunculuk haberleri ile görmekten memnunuz.

 

Ebru Şahin daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste yaptık, birlikte bakalım:

  • Savaşçı (Didem)
  • İstanbullu Gelin (Burcu Selimer)
  • Yasak Elma (Hira Bozok)

 

Şimdilerde ise Hercai dizisinde başarılı oyunculuğu ile Reyyan Şadoğlu karakterini canlandırmaktadır. Kendisine başarılar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz