Ana Sayfa Haberler Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? 13. Bölüm Tarihi

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? 13. Bölüm Tarihi

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Hercai yeni sezon ne zaman sorusunu bütün hayranları sormaya başladı, 13. Bölüm tarihi hakkında konuşmaya başlayalım.

Bildiğiniz üzere sıra dışı bir aşk hikayesi ile ekranların karşısına çıkmıştı. Kısa sürede çok iyi bir izleyici kitlesine ulaştı, hatta aşk dizisi izlemeyenler bile biraz bakmıştır, benim gibi. Özellikle de karakterlerin birbirine yakışması ve harika bir uyum sağlaması diziyi daha da izlenir yaptı ve kitlesi giderek arttı.

Şimdi herkes yeni sezonu bekliyor, elbette sonradan keşfeden ve internet üzerinden eski bölümleri izleyenler de var.

Dizinin konusu da epey etkileyici ve karmaşık. Özellikle başrol Miran Aslanbey intikam mı yoksa aşk mı sorusuna yanıt bulamıyor. Sürekli olarak kafasında intikam var ama giderek aşık oluyor ve evliliğe kadar gidecek.

Yani epey karmaşık bir ilişki var, diğer karakterler de harika. Özellikle de aile reyisi gerçekten de ağır ve ciddi.

Eğer oyuncuların bilgilerini merak ediyorsanız, sizler için harika bir konu hazırladık. Hercai Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

6 Eylül 2019 Cuma günü ekranlarda olacak, ATV’de yayınlanacak. Elbette son anda değişiklikler meydana gelebilir, fakat sanmıyorum.

Bildiğiniz üzere dizi sezonu Eylül ayında başlar ve böylece devam eder. Dizinin yayınlanma tarihi hakkında değişiklik olursa yazı içerisinde hemen paylaşacağız.

Dizinin tüm oyuncularını ayrı ayrı inceledik ve bilgilerini makale haline sizlerle paylaştık. Eğer Hercai kategorisine uğrarsanız hem tüm kadroyu, dizi hakkında haberleri ve her oyuncu hakkında yazı okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz