Ana Sayfa Haberler Sen Anlat Karadeniz Final Neden Yapıyor? Ne Zaman?

Sen Anlat Karadeniz Final Neden Yapıyor? Ne Zaman?

Sen Anlat Karadeniz Final

Sen Anlat Karadeniz final sezonu geldi çattı, 2019-2020 sezonu bu dizi için final olacak ve ekranlara veda edecek, hayranlar epey üzgün.

İzleyenlerin büyük beğenisini toplayan ve herkesin sevdiği Karadeniz kültünü içinde barındıran dizi bu sezon final olacak. Elbette ortada yeni proje var yine de bu güzel kültürü artık izleyemeyeceğiz.

Karakterler herkesçe sevildi ve benimsendi, çünkü bu karakterlerin geçmiş hikayeleri iyi kurgulanmış ve dramatik bir şekilde sergilenmişti. Ayrıca oyuncuların da harika bir şekilde oynayışı da başarının kapısı açtı.

Sen Anlat Karadeniz Final Neden Yapıyor?

Osman Sınav yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Bu projenin ismi Yalnız Kurt elbette ismi haricinde pek bir şey belli değil. Henüz ilk adımı dahi atılmamış olabilir, yine de bu proje gerçekleşecek ve Osman Sınav’ın yeni dizisi olacak.

Bu sebeplerden bir tanesiydi, diğeri ise dizi her ne kadar güzel ve duygu işlemesini başarıyla yapabilse de hikaye çok kısıtlı, düşman sayısı az ve karşı tarafından yapabileceği pek bir şey kalmadı. Yani kurgu zayıflamaya başladı.

Asiye ve Nefes

Sonuç olarak, hem yeni proje hem de olayların sürekli tekrar etmesi dizinin final sezonu olmasına yetti. Bu bence doğru bir karar, çünkü olaylar gerçekten tekrar etmeye başladı, şu adamı öldürün artık dedirtti.

Sen Anlat Karadeniz Final Ne Zaman?

Önümüzdeki sezon final olacak, yani 2019-2020 sezonunda son bölüm yayınlanarak ekranlara veda edecek. Elbette izleyiciler bu duruma üzüldü, belki de yeni çıkacak olan Yalnız Kurt dizisi de bu şekilde güzel olabilir.

Eminiz ki son sezon olduğu için artık olaylar sonuçlanır ve çarpıcı bölümler ortaya çıkar. Yeni bölümleri merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz