Ana Sayfa Sevdim Seni Bir Kere Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir? Yağmur Çokgenç Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir? Yağmur Çokgenç Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir?

Yağmur Çokgenç‘in canlandırdığı zengin ve güzel kız karakteri Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir sorusu bekleyenleri tarafından soruluyor.

Dizi içerisinde çok genç isimler var, elbette yeteneklerine ve kabiliyetlerini eleştirmiyoruz fakat dizi tecrübesi olmayan çok fazla isim var ve başrol oyuncuları dahil.

Yine de karakterlerin fiziksel özellikleri gayet iyi bir aşk dizisi bu gereksinimlere ihtiyaç duyuyor. Her zaman temenni ettiğimiz gibi standart aşk hikayelerinin dışına çıkmasını bekliyoruz, bakalım bölümler yayınlandıktan sonra bunu görebilecek miyiz?

Dizinin tüm kadrosu ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaştık, isterseniz Sevdim Seni Bir Kere Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir?

Genç güzel ve zengin bir kızdır, fakat gerçek babasının kim olduğunu bilmeden büyür ve bunu sonradan öğrenince çok öfkelenir. Ailesinden uzaklaşmaya başlar ve bu süre zarfında tesadüfen çarpıştığı Ozan ile tanışır.

İkisi arasında bir aşk başlar, elbette Ozan çok gururlu biridir, bu yüzden bu aşk hemen öyle kolay gelişmez.

Aslım ailenin onu yalanlar ile büyütmesinden dolayı nefret duygusu hisseder, çevresindeki her şeyden nefret etmeye başlar. Bu sıkıntılı ve öfkeli zamanında Ozan ona iyi gelecek ve aralarında aşk dolu bir serüven başlayacaktır.

Yağmur Çokgenç Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı, Kilosu

Yağmur Çokgenç

Yaşı: 20
Doğum Tarihi: 1999
Boyu: 174 CM
Kilosu: 57 KG

İzmir güzeli seçildi ve fiziksel özellikleri ile dikkati üzerine çekiyor. Aynı şekilde bu güzel oyuncu da kariyerin başlangıcında ve sadece bir dizi tecrübesi var.

Folkart Academy’de oyunculuk eğitimini almış ve şuanda bir psikoloji öğrencisidir. Yani gayet eğitimli ve ne yapması gerektiğini bilen birisidir.

Gördüğünüz üzere oyuncu kadrosu içerisinde hep yeni ve genç isimler var, dizi de muhtemelen gençlere hitap edecektir.

Yağmur Çokgenç Dizileri

  • Çocuklar Duymasın

Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir konumuzun sonuna geldik, umarım bu genç oyuncular için bu dizi iyi gelir ve onların yıldızlarının parlamasını sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz