Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Eda Kimdir? Alina Boz Sevgilisi, Yaşı, Instagram

Aşk 101 Eda Kimdir? Alina Boz Sevgilisi, Yaşı, Instagram

ask-101-eda-kimdir-alina-boz-sevgilisi-yasi-instagram
Aşk 101 Eda Kimdir? Alina Boz Sevgilisi, Yaşı, Instagram

Aşk 101 dizisinin zeki ve çalışkan kızı Eda kimdir? Oyunculuğu ile karaktere hayat veren Alina Boz sevgilisi, instagram adresi, yaşı?

Dizinin çok merak edilen isimlerinden biri de Eda oldu! Eda karakteri gerçekten çok sevildi. Gerek göstermiş olduğu davranışlar gerekse azim ve kararlılığı ile izleyiciyi kendine çekmeyi başardı.

Netflix dizileri arasında bulunan ve bilinen 20 farklı ülkede izleyici karşısına çıkarılacak olan Aşk 101 (Love 101) dizisi için devam ediyoruz. Çok merak edilen Eda karakterinin tanıtımını birlikte yaptıktan sonra, bu karaktere performansı ile can veren Alina Boz oyuncumuzu daha yakından tanıyacağız. Alina Boz sevgilisi var mı, instagram adresi ne, yaşı kaç, boyu ne kadar? gibi birçok sorunun cevabını rahatlıkla görebileceksiniz.

Makaleye devam etmeden önce eğer Aşk 101 dizisinin tüm karakterlerini tek bir makalede görmek isterseniz bu oldukça kolay: Aşk 101 Tam Oyuncu Listesi

Aşk 101 Eda Kimdir?

Eda’yı en kısa tanıtan kelime: çalışkan, olacaktır. Sınıfta göstermiş olduğu performans bir yana, evde ve bulabildiği birçok yerde ders çalışır, konular ile ilgili araştırmalar yapar. Sınıfa her daim hazır gelmesi, verilen ödevleri başarı ile yerine getirmesi gibi özellikler Eda ismi telaffuz edilince güven duygusu hissettiriyor.

Zeki ve çalışkan olmak bir yana dursun bir de bunların üzerine çok da güzel olması onu oldukça ilgi çekici hale getiriyor. Doğal güzelliği ve derslerde gösterdiği başarı, Eda’yı birkaç adım öteye götürmeye yetiyor. Şimdi için bütün bunlar çok güzel de, peki ya gelecek için? Eda çalışmalarının meyvesini gelecek zamanda rahatlıkla toplayacaktır.

Arkadaşları ile birlik kurup, el ele verip öğretmenleri gitmemesi için planlar yaparken, gönlünü kime kaptıracak? Ya da kim gönlünü Eda’ya kaptıracak, gerçekten merak konusu?

Alina Boz (Eda)

ask-101-eda-alina-boz
Alina Boz

Yaşı: 14 Haziran 1998
Boyu: 1.72 m
Kilosu: 51 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Yok
Instagram Adresi: alinaboz

14 Haziran 1998 Rusya doğumludur. Genç ve güzel oyuncu eğitimini özel oyunculuk eğitimleri alarak gerçekleştirmektedir. Profesyonel oyunculuğa başlamadan önce Ata Demirer ile birlikte Avea reklam filminde oynamıştır. Yaşına göre oldukça yetenekli olan Alina Boz’un tam ismi Alina Bozdemir’dir.

Bazı dizi ve filmlerde oynarken göstermiş olduğu performanslar neticesinde kendisine oyunculuk için teklifler gelmeye devam eden genç oyuncu henüz 1998 doğumlu olması sebebi ile geleceği parlak görünüyor.

Alina Boz dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

  • Paramparça (Hazal)
  • Sevda’nın Bahçesi (Defne)
  • Vatanım Sensin (Prenses Anastasia Romanova)
  • Elimi Bırakma (Azra)

O Ses Türkiye, Tolgshow gibi programlara da katılan Alina, Bölük filminde Eylül karakterine hayat verirken, Kaçma Birader filminde ise Melis Kahveci olarak oynamıştır. Hayatta başarılar dileriz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz