Ana Sayfa Aşk 101 Aşk 101 Kerem Kimdir? Kubilay Aka Yaşı, Boyu, Sevgilisi?

Aşk 101 Kerem Kimdir? Kubilay Aka Yaşı, Boyu, Sevgilisi?

ask-101-kerem-kimdir-kubilay-aka-yasi-boyu-sevgilisi
Aşk 101 Kerem Kimdir? Kubilay Aka Yaşı, Boyu, Sevgilisi?

Aşk 101 dizisinin sevilen oyuncusu Kerem kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren isim Kubilay Aka oldu, yaşı, sevgilisi, boyu?

Netflix dizileri arasında popülaritesini hızla artırmaya devam eden Aşk 101 (Love 101) ile devam ediyoruz. Sıradaki karakterimiz Kerem oldu! Müthiş performansı ile karaktere can veren isim Kubilay Aka!

Öncelikle karakteri daha yakından tanıyalım, ardından oyuncumuz hakkında özet bilgilere yer verelim.

Aşk 101 (Love 101) dizisi ile ilgili tüm oyuncu listesi ful cast görmek bir tık uzağınızda: Aşk 101 Ful Oyuncu Listesi

Aşk 101 Kerem Kimdir?

Özgüven abidesi. Oldukça atletik bir tip. Asi bir karakter. Özel olarak ilgilendiği spor dalı basketbol. Basketbol takımının kaptanı olarak karşımıza çıkıyor. Gelecek zamanlarda göreceğimiz üzere, özgüvenini zedeleyecek bir davranış ile karşı karşıya kalırsa, pis tepki verebilir.

Derslerle arası pek yoktur. Varsa yoksa basketboldur onun için. Hayatını buna adamış bir şekilde devam etmektedir. Üniversite, derslerin iyi olması vb. şeyler onun için şimdilik o kadar da önemli değildir. Ne yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Kubilay Aka (Kerem)

ask-101-kerem-kubilay-aka
Kubilay Aka

Yaşı: 5 Mayıs 1995
Boyu: 1.78 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: kubilayakaa

5 Mayıs 1995 İstanbul doğumludur. Eğitiminden bahsedecek olursak, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra bir hava alanında işe girmiştir. Bir müddet sonra Instagram’dan kendisine deneme çekimlerine gelmesi için bir istekte bulunulmuş. Bu sayede Vatanım Sensin dizisi için deneme çekimlerine katılmıştır. Başarılı olan Kubilay Aka için profesyonel oyunculuk dönemi başlamış oldu.

Daha sonraları özel oyunculuk dersleri alarak kendisini geliştirmeye devam eden genç oyuncu şimdiden bazı dizi projelerinde yer edinmeyi başarmıştır. Kubilay Aka sevgilisi yok diye bilinmektedir. Genç oyuncu ilişkisi ile değil de özellikle başarılı oyunculuk haberleri ile gündeme gelmek isteyen biridir.

Kubilay Aka dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste oluşturduk:

  • Vatanım Sensin (Ali Kemal)
  • Çukur (Celasun)

Bunun yanında Arif V 216 ve Aşk Bu Mu gibi filmlerde de yer aldığını belirtelim. Genç oyuncu için geleceği açık görünüyor. Başarılar dileriz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz