Ana Sayfa Gel Hemşerim Gel Hemşerim Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları

Gel Hemşerim Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları

Gel Hemşerim Başvuru Nasıl Yapılır?

Show TV ekranlarının yeni sevilen yarışması Gel Hemşerim başvuru nasıl yapılır sorusunu detaylı şekilde cevaplandıralım.

Geçtiğimiz günlerde henüz birkaç bölümü yayınlandı ve gayet güzel başarılar elde etti. Yayın günün biraz yanlış olduğunu düşünsem de reyting sonuçları şuanda idare eder. Bence daha profesyonel davranışlar ile potansiyeli yükseltilebilir bir program.

Şahsen sunucusu Rüştü Onur Atilla‘yı yıllardır Güldür Güldür programında takip ediyorum ve ayrıca en sevdiğim komedi oyuncuları arasında, bu yüzden bu programa bakış açım iyi.

Tabi, yarışmayı beğenenler de bu mücadeleye katılmak istiyorlar, işte nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgiler.

Gel Hemşerim Başvuru Nasıl Yapılır?

Bunu gerçekleştirmek oldukça basit, iki farklı seçenek var ve bu iki seçenekte aynı kapıya çıkıyor, size hangisi uygunsa onu seçiniz.

1- WhatsApp ile

0552 458 36 36 numarayı telefonunuza kayıt edin daha sonra WhatsApp’dan katılmak istediğini belirten mesaj gönderin, yetkili kişiler mesaja dönüş yapacak ve size bir forum gönderecek, bu forumu doldurarak işlemi tamamlayın.

2- Başvuru Formu

Show TV İnternet Sitesi Başvuru Formu sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayın. Bu şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu formda pek çok soru bulunmakta, her bir ayrıntıyı düzgün bir şekilde cevaplayınız.

Unutmayınız bilgilerinizi eksik veya yanlış girdiğiniz taktirde sizinle zaman harcamayıp sıradaki adayı kontrol etmeye yöneleceklerdir, dikkatle doldurunuz.

Başvuru Şartları

Katılmak için formları doldurduğunuz zaman size pek çok soru yönelttiğinden bahsetmiştir. Bu sorular eğer yetkili kişileri ikna ederse katılabilirsiniz, yanı şartları bu sorular ve onlara vermiş olduğunuz cevaplar belirliyor.

Peki nedir bu sorular?

  • Şiveniz var mı? Yöresel bir tavrınız?
  • Beni ben yapan özelliğim?
  • En son ne zaman birine yardım ettiniz? Nasıl yardım ettiniz? Konu neydi?
  • İnsanlar sizi neden sever?

Gibi soruları cevaplayacaksınız, Gel Hemşerim yarışma programı sonuç olarak biraz da şive ve farklı karakterler isteyen bir programdır, bu özellikle çok daha etkili olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz