Ana Sayfa Gel Hemşerim Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir? Eşi, Boyu

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir? Eşi, Boyu

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir?

Ekranların yeni sevilen yarışma programı Gel Hemşerim sunucusu Rüştü Onur Atilla kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayalım.

Show TV ekranlarında farklı bir program ile karşı karşıyayız, gayet eğlenceli bir sunucusu var. Kendisini Güldür Güldür yapımında da izliyoruz, bildiğiniz üzere yıllardır süren bir program ve çok geniş bir izleyici kitlesine ulaştılar.

İş güldürmeye gelince çok yetenekli yıllarca bunu kanıtladı ve bu yüzden böyle bir programı sunması gayet doğal ve sevilen bir isim olduğunu da belirtmek isterim.

Şahsen yıllardır izlemekteyim, drama veya üzüntü duyduğum yapımlar yerine eğlendiren, güldüren ve heyecanlandıran yapımlar tercih ediyorum.

Programda yarışmacılara da büyük bir rol düşüyor. Adından da anlaşılacağı üzere hemşeri üzerine kurulu bir düzen ve bakalım yarışmacılar nasıl davranacak.

Gel Hemşerim Sunucusu Rüştü Onur Atilla

Rüştü Onur Atilla

Eşi: Sinem Ayyıldız (evlilik: 2014)
Yaşı: 33
Doğum Tarihi: 18/05/1986
Boyu: 180 CM
Kilosu: 100 KG

PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk bölümünü bitirerek eğitimini almıştır. Meslek lisesi mezunudur ve tam bu yıllarda oyunculuk ile tanıştı ve tiyatro ile uğraşmaya başladı.

Küçük yaştan bu yana komedi ile ilgilendi ve mesleğinde ilk gelişmeleri ve adımları bu yönde yaptı. Komedi yazarlığı yaptı, ayrıca 2006 yılında tiyatroda koçlukta yaptı.

Bu süre zarfında pek çok tiyatroda ve reklam filmde rol adlı ve kariyer basamaklarını yavaş yavaş tırmanmaya başladı. Şuanda ise Güldür Güldür programında devam etmektedir, ayrıca Drama eğitmenliği de yapmaktadır.

2014 yılında Sinem Ayyıldız ile evlendi ve şuanda bir çocuğu var, bu da oyuncumuzun hayatındaki en güzel gelişmelerden bir tanesi.

Rüştü Onur Atilla Filmleri ve Dizileri

  • Eyyvah Eyvah 3 (Sinema)
  • Yola Çıkmak (Sinema)
  • Kavak Yelleri
  • Kahve Bahane
  • Şen Yuva
  • Huzurum Kalmadı

Eğer Gel Hemşerim konsept bakımından bekleneni karşılarsa bu sunucu ile gayet başarılı olabilirler, eğlendiren ve insanın morelini düzelten komik adam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz