Ana Sayfa Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dinçer Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dinçer Kimdir?

Bilindiği gibi ATV‘nin en çok izlenene dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncu geldi, Dinçer kimdir?

Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan yer almaktadır. Bunun yanında oyunculara özet halinde bakacak olursak: Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Sabina Tozina gibi isimler yer almaktadır.

Yayınlandığı günden bu yana özellikle Oktay Kaynarca gibi bir oyuncunun performansı ile de oldukça büyük bir izleyici kitlesini elinde bulunduran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni oyuncu gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda, yeni oyuncular ile dizinin gücüne güç katıp, senaryoyu şekillendirmeye ve milyonları kendine bağlamaya devam etmektedir.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Türkiye’nin en güçlü ailesi olarak tüm dünyaya baş kaldıran Çakırbeyliler‘i birçok önemli an beklemektedir. Komplike planlar, entrikalar, tehlike, çatışma ve ölümler. Çakırbeyliler Türkiye’nin en büyük ailesi olmanın yanında, Avrupa‘nın en büyüğü haline gelmeye çalışmaktadır!

Öncelikle diziye yeni katılan Dinçer karakterini yakından tanıdıktan sonra, bu karaktere oyunculuğu ile hayat veren Erdem Şanlı hakkında -meraklısı için- bilgiler paylaşacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dinçer

Dinçer, Burak Sergen’in 3 oğlundan biridir. En küçük oğul olması en az sorun çıkaracak olan anlamına gelmez. Ortalığı iyi karıştırmak için gelen Dinçer, aslına bakarsanız oldukça tehlikeli bir karakterdir. Yeni sezonda, dizi için kilit oyunculardan biri olarak karşımıza çıkacak.

Şu an için tam olarak hangi konularda Çakırbeyliler ailesinin başına çoraplar öreceğini bilmemekteyiz. Ancak işinin ehli, tehlikeli bir karakter olduğunu belirtebiliriz.

Erdem Şanlı (Dinçer)

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-erdem-sanli
Erdem Şanlı

Yaşı: 1996
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Yok
Instagram Adresi: erdemsanlii

1996 İstanbul doğumludur. Bilindiği üzere özel oyunculuk dersleri ile kendini geliştirmeye devam etmiştir. Üniversite olarak hangi bölüm okuduğu, şu an için bilinmemektedir. Yer aldığı ilk dizi projesi Vatanım Sensin dizisi olmuştur. Konuk oyuncu olarak katıldığı dizide, göstermiş olduğu performans neticesinde dizi teklifleri almıştır.

Beğenilen oyuncu, yaşı itibari ile de elinden geldiğince tecrübe toplamaya son hız devam ederek, Avlu dizisi ile devam etmiştir. Avlu dizisinin Oğuz Okan rolü ile tanıdığımız Erdem Şanlı gösterdiği performans ile yine beğenilmiştir.

Şimdilerde ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Dinçer karakterine oyunculuğu ile hayat verecek. Kendisine başarılar dileriz.

Dinçer karakteri hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Nasıl bir karakter?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz