Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Fırat Yıldız Kimdir? Oktay Çubuk Dizileri, Sevgilisi

Aşk Ağlatır Fırat Yıldız Kimdir? Oktay Çubuk Dizileri, Sevgilisi

Aşk Ağlatır dizisinin serseri genci Fırat Yıldız kimdir? Karaktere oyunculuğu ile can veren Oktay Çubuk dizileri, sevgilisi, instagram?

MF Yapım tarafından Show TV ekranları için hazırlanan Aşk Ağlatır dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta yer alıyor. Bunun yanında muhteşem senaryosunu kaleme alan isim ise Yelda Eroğlu oldu.

Her Pazar saat 20:00‘da Show Tv‘de yayınlanmaya devam eden Aşk Ağlatır dizisinin tüm oyuncuları için karakter tanıtımı yapmaktayız. Sıradaki isim Fırat Yıldız oldu! Karaktere, oyunculuğu ile hayat veren isim ise Oktay Çubuk oldu!

Minik bir not, Aşk Ağlatır tüm oyuncuları hakkında güzel bir makale hazırladık, devamlı güncel tutmaya da devam ediyoruz. Eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Aşk Ağlatır Tam Oyuncu Listesi

Aşk Ağlatır Fırat Yıldız Kimdir?

ask-aglatir-firat-yildiz
Fırat Yıldız

Henüz 20 yaşındadır. Oldukça kötü bir çocukluk geçirmiştir. Durum böyle olunca serseri ve vurdumduymaz bir kimlik sahibi olmuştur. Kavgası, gürültüsü bol bir ailenin çocuğudur. Anne babası sonrasında ise boşanmıştır. Ancak tüm bunlardan en çok etkilenen kişi ise çocukları Fırat olmuştur.

Bir işte uzun süre çalışamıyor. Yazları mevsimlik işler yapıyor. Vurdumduymaz bir haldedir. Değer verdiği kişilere sonuna kadar destek vermektedir. Bunun dışında diğer insanları önemsememektedir.

İstanbul’da 2 yıllık bir bölüm okumaktadır. Bu bölümü yüksek ihtimalle vaktinde bitiremeyecektir. Hatta bitirebilmesi şu an için olası görünmemektedir. Ancak belirtelim, oldukça zeki bir beyne sahip olmasına karşın, aklını kullanmak yerine gerçekten kullanmamayı tercih ediyor. Bu sebeple bir şeye karar vermeli. Okulunu çabuk bitirmek istiyorsa buna karar vermesi bitirmesi için yeterli olacaktır.

Oktay Çubuk (Fırat Yıldız)

ask-aglatir-oktay-cubuk-firat-yildiz
Oktay Çubuk

Yaşı: 12 Mart 1996
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Öykü Şahin, Sevgilisi
Instagram Adresi: oktaycubuks

12 Mart 1996 İzmir doğumludur. Sevilen oyuncu genç yaşı itibari ile yer aldığı projelerde oldukça iyi performans sergilemiştir. Ancak bunların öncesinde eğitimi hakkında bilgi verelim: Lise eğitimi için İzmir Amerikan Kolejinde okumuştur.

Üniversite eğitimi sinema dünyası alanında olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisidir. Bölüme 1. olarak girip, tam burslu şekilde okumaktadır. Oyunculuk eğitimlerini ise özel oyunculuk dersleri alarak Cüneyt Sayil Atölye’sinde almıştır.

Oktay Çubuk dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Cennetin Gözyaşları (Ömer Gürsu)

Aşk Ağlatır dizisinin karakterlerinden Fırat Yıldız isimli karakteri canlandırmak için kadroda yerini aldı.

Karakter hakkında neler düşünüyorsunuz, yorum yaparak düşüncenizi belirtebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Aşk Ağlatır Fırat çok iyi oyuncu çok severim Aşk Ağlatır Fırat süper be. Bu arada Aşk Ağlatır Fırat var ya çok süper.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz