Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Ada Meryem Varlı Kimdir? Hafsanur Sancaktutan

Aşk Ağlatır Ada Meryem Varlı Kimdir? Hafsanur Sancaktutan

Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan‘ın canlandırmış olduğu Aşk Ağlatır Ada Meryem Varlı kimdir sorusu onu sevenler tarafından soruluyor.

İyi kalpli karakterler aşk dizisi kadrosunun olmazsa olmazıdır. O karakter daha önceden bir şey yaşamış ve halden anlayan kimselerdir. Aslında dizi bize bazende öğüt ve moral de verir, bu tip diziler her zaman çok sevilmiştir.

Bu dizimiz de buna yakın bir konusu vardır, daha önceden benzeri yollardan geçen karakterler birbirlerinin dertlerinden anlar ve yakınlaşırlar.

Dizinin tüm oyuncuları hakkında harika bir makale hazırladık. Dilerseniz Aşk Ağlatır Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Aşk Ağlatır Ada Meryem Varlı Kimdir?

İyilik timsali birisidir, ayrıca çevresi tarafından da çok sevilir. Çünkü, çevresindekilere sürekli model ve sevinç aşılar. Yani insanları biraz olsun değiştirebilir.

Diğer başrol oyuncumuz Yusuf Eren ile aralarında bir bağ oluşur. Ada onu değiştirmek ve içindeki üzüntüyü mutluluğa çevirmek ister. Elbette bu çok zor bir durum, yani insanları değiştirmek, hele ki çok üzgün olanları değiştirmek hiç de kolay değildir.

Kendisi tutkulu biridir ve sürekli hayal kurar, bu da herkese yaşama sevinci verir. Hayal kurmak hayatımızdaki en iyi yaşama dopingidir.

Sonuç olarak, insanlara yardım etmeyi seven, genç ve güzel bir kız karşımızdadır.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu

ask-aglatir-hafsanur-sancaktutan-ada-meryem-varli
Hafsanur Sancaktutan

Yaşı: 20 Mart 2000
Boyu: 1.64 m
Kilosu: 52 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

20 Mart 2000 İstanbul doğumludur. Lise eğitiminin ardından özel oyunculuk dersleri almıştır. Hızlı bir şekilde dizi dünyasına giren genç oyuncu Gülperi dizisinde (Fidan) rolü ile profesyonel oyunculuk deneyimini elde etmiş oldu.

Aşk Ağlatır dizisi Sancaktutan için ikinci profesyonel deneyimi olacaktır. Gelecek günlerde performansını birlikte seyredeceğimiz genç oyuncunun önünde uzun bir yol var, başarı ile geçmesini dileriz.

Burada Aşk Ağlatır Ada Meryem Varlı kimdir konumuzu sonlandırıyoruz. Bu dizi için oluşturmuş olduğumuz kategorimizi ziyaret ederek pek çok makale okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz