Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Nalan Demirci Kimdir? Eda Şölenci Dizileri, Yaşı

Aşk Ağlatır Nalan Demirci Kimdir? Eda Şölenci Dizileri, Yaşı

Aşk Ağlatır dizisinin güzeller güzeli ve narin kadını Nalan Demirci kimdir? Eda Şölenci dizileri, sevgilisi, yaşı, boyu, instagram adresi?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Ağlatır kadrosunda bir isim daha tanıyalım, Nalan Demirci! Plazada çalışan oldukça da yetenekli başarılı bir kadın. Daha yakından tanımak isteyen meraklı okuyucularımız için kolları sıvadık.

MF Yapım başarılı projelerinden biri haline gelen Aşk Ağlatır dizisi için tüm karakterleri tanıtmaya devam edeceğiz.

Minik bir not, Aşk Ağlatır ful cast, tüm oyuncu kadrosu ile ilgili bir makale yayınladık. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Aşk Ağlatır Tüm Oyuncuları

Aşk Ağlatır Nalan Demirci Kimdir?

ask-aglatir-nalan-demirci
Nalan Demirci

Öncelikle küçüklüğüne inmemiz gerekiyor: Büyürken devamlı olarak hor görülen, bir iş beceremeyen bir kız çocuğu olarak büyütülmüş. Hal böyle olunca kendine güveni oldukça düşük bir insan haline gelmiş. İstanbul’da iki yıllık bir üniversite kazanmış ve bunu bir çıkış yolu olarak görmüştür.

Üniversiteyi başarı ile bitirdikten sonra memleketi olan Sivrihisar’a geri dönmek yerine İstanbul’da kalmayı tercih edip bir Plazada işe girmiştir. Üniversitede okurken kendine güvenini yavaş yavaş kazanmış ve bir şeyler başarabildiğini görmüştür.

Girdiği işte başarılı bir hale gelmek için oldukça büyük çaba sarf etmiştir. Buna uygun dil ve davranışları çabuk bir şekilde kapmış ve girdiği şirkette başarıya ulaşmıştır.

Bu şekilde ayakta durmayı başarmış bir kadın olarak artık hor görüldüğü çevresine (Sivrihisar’a) geri dönmek istememektedir. Ancak bilmediği bir şey bulunmaktadır. Halen daha kendisi ile özdeşleşmiş bir duyguyu taşımaktadır. Ayakta kalabilmek için halen daha birilerine ihtiyaç duyduğunu hissetmektedir. Ancak bunun böyle olmadığını ilerleyen günlerde, hayat gösterecektir.

Hoş bir dış görünüşe sahip Nalan, bunun yanında takıları sever, uzun topuklu ayakkabı ve göz alıcı elbiseler giymekten hoşlanmaktadır.

Eda Şölenci (Nalan Demirci)

ask-aglatir-eda-solenci-nalan-demirci
Eda Şölenci

Yaşı: 18 Ağustos 1996
Boyu: 1.64 m
Kilosu: 51 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Var, Bilinmiyor.
Instagram Adresi: edasolenci

18 Ağustos 1996 İzmir doğumludur. Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde almaya devam etmektedir. Genç oyuncu dizilerde göstermiş olduğu başarı ile gözler önüne çıkmıştır.

Beğenilen oyuncunun ilk profesyonel oyunculuk deneyimi Adı Efsane dizisinde göstermiş olduğu Çiler Bakırcı rolü ile olmuştur.

Eda Şölenci dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Adı Efsane (Çiler Bakırcı)
  • Aslan Ailem (Pelin)

Bu iki proje de 2017 yılı için hazırlanmıştır. Bir süredir sessizliğini koruyan Eda Şölenci bu sessizliği Show TV’nin bomba dizilerinden biri olan Aşk Ağlatır dizisi ile bozdu. Dizide Nalan Demirci rolü ile karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz