Ana Sayfa Halka Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? 20. Bölüm Tarihi

Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? 20. Bölüm Tarihi

İlk sezonu TRT 1’de yayınlanan Halka yeni sezon ne zaman başlıyor sorusunun cevabını vermeye ve genel durum hakkında bilgilendirmeye çalışalım.

Yayın haklar hakkında hakkında birtakım gelişme olan dizi farklı bir biçimde karşımıza çıkabilir. Çünkü yayın hakları bir internet platformu tarafından satın alındı. Yani şuan ki durumda dizi artık TRT 1’de yayınlanmayacak.

Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Seyirciler tarafından oldukça beğenilen dizinin yayın hakları hakkında farklı gelişmeler mevcut. Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim üzere hakları bir internet platformu satın aldı. Hal böyle olunca dizi 60 DK’lik versiyona geçiş yapacak ve o şekilde çekimlere devam edecek. Yeni versiyonu için hazırlık süreci geçirmesi gerekli.

Bu hazırlık süreci biraz uzun sürecek. Bu yüzden dizi 2020 yılı sezonunda ekranlarda görülecek. Bu süreden erken görünmesi pek olası değil. Dizinin 60 DK olabilmesi için şimdiden çalışmalara başlandı.

Yayın haklarını satın alan internet sitesi diziyi ücretli olarak seyircilerine sunabilir. Bildiğiniz üzere dizi gayet beğenilmiş ve pek çok seyirci takip etmekte. Yani ücretli bir şekilde sunulursa başarıda elde edilebilir, tepki de çekebilir.

Elbette tüm bu olaylar gelişirken, TRT 1 dizinin yayın haklarını tekrar satın alabilir.

Durum ne olarsa olsun hikayenin gelişmesi ve dizinin daha çarpıcı olması için yeni oyuncular katılacağını biliyoruz. Yani 2.sezon hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Eminiz ki dizi kendini geliştirdikçe seyirciler de izlemeye devam edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz