Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Akif Hoca Kimdir? İlker Kaleli Dizileri, Yaşı, Boyu

Öğretmen Akif Hoca Kimdir? İlker Kaleli Dizileri, Yaşı, Boyu

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Öğretmen dizisi Akif Hoca kimdir sorusunun cevabı ayrıca İlker Kaleli dizileri ve bilgileri.

İlk bölümü Youtube üzerinden 9.1 milyon kişi tarafından izlenen dizimi şu ara oldukça popüler ne kadar süreceği hakkında tam bir bilgi paylaşılmadı fakat, hangi diziden uyarlama konusunu önceden tartışmıştık, o dizi 10 bölüm sürmüştü.

İleri ki bölümlerde oldukça ilginç durumların meydana gelinmesi bekleniyor, yani beklenti oldukça büyük, bu yüzden pek çok kişinin ilgisini kazanabildiler, ayrıca insanlar normal aşk dizileri yapısında oldukça sıkılmış durumda.

Öğretmen Akif Hoca Kimdir?

Asıl konumuza dönecek olursak, hocamız aslında Resim öğretmenidir ve bu okuya 2 yıl önce gelmiştir. Hayatının aşkı Zeynep ile nişanlanır fakat kötü kadar o ya, ne yazık ki nişanlısını bir kaza sonrası kaybeder.

Daha sonra hayatı değişmeye başlar, daha duygusal kararlar almaya meyillidir, yani kendi hayatını çok düşünmeyen biri oluverir.

Öğrencisi Rüya Örnek‘in intiharını aydınlatmak ve suçluları cezalandırmak için elinden geleni ardına koymayacaktır, öyle ki 12/A sınıfı tamamen esir alır, sırf bu olayı aydınlatmak için.

Gelecek bölümlerde ise göz daha kara bir adama dönüşecektir, çünkü bu olayı çözmek hiçte kolay olmayacaktır. Hep beraber merakla beklemekteyiz.

İlker Kaleli Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

İlker Kaleli

Boyu: 1.77 m
Yaşı: 36
Kilosu: 75

Hepiniz Poyraz Karayel dizini hatırlıyorsunuzdur, orada sevilen bir karakterdi, ondan sonra çok aktif rol almasa da yeteneğini ve oyunculuğunu çoktan kanıtladı.

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Bölümü mezunudur, gayet iyi bir eğitim almış ve bu doğrultuda kariyer basamaklarını çıkmıştır, henüz 36 yaşında ve daha pek çok rol alma fırsatı var. Toplamda 8 yapımda yer aldı ve 2012 yılında Kayıp Şehir‘de İrfan karakteri ile dizi hayatına başladı, daha sonra Son dizisinde 13 bölüm oynadı.

İlker Kaleli Dizileri

  • The Serpent (Mini)
  • Öğretmen
  • Dip
  • Poyraz Karayel
  • Kayıp
  • Silsele
  • Son
  • Kayıp Şehir

Böylelikle konumuzun sonuna geldik, diğer karakteri bu diziye ait kategoriden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz