Ana Sayfa Ev Yapımı - Karantina Ev Yapımı Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi, Yönetmeni

Ev Yapımı Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi, Yönetmeni

ev-yapimi-dizi-konusu-ne
Ev Yapımı Dizi Konusu Ne? Yapımcısı, Senaristi, Yönetmeni

TRT 1 ekranlarının merak edilen dizisi Ev Yapımı dizi konusu ne? Nasıl bir konu işleneceği ve nasıl bir çekim yöntemi kullanılacak?

Son dönemlerde özellikle 20 yaş altının sokağa çıkma yasağı sonrasında giderek sıkılaşan tedbirler bu dizi için de gereklilik haline gelmeye başlamıştır. Bir yandan kişilere korona virüsü veya salgın bir hastalık sebebi ile nasıl davranması gerektiği hakkında bilgi verirken bir yandan da sitcom tarzı olduğu için durum komedisi ile kişileri güldürmeyi hedefliyorlar. Yönetmeni, yapımcısı, oyuncusu, senaristi Birol Güven olarak karşımıza çıkıyor.

Ev Yapımı Karantina dizisi tüm oyuncuları tam liste şeklinde görmek için lütfen tıklayınız: Ev Yapımı Güncel Oyuncu Kadrosu

Ev Yapımı Dizi Konusu

Ev Yapımı dizinin konusu korona virüsü salgını sebebi ile evlerinde durmak isteyen oyuncuları zorla dışarı çıkarmaya ve çekim yapma baskısı sunan bir yönetmen-yapımcıyı konu alıyor. Birol Güven‘in başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak olması ve temel anlamda birçok çekimin, düzenlemenin, montajın vb. her şeyin evde yapılmasına karar verildi. Oyuncular hem oyunculuk yeteneklerini sergilerken hem de çekimleri yapacaklar.

ev-hali-karantina-oyuncuları

Bilindiği üzere özellikle Seksenler oyuncu kadrosundan oluşan Ev Yapımı dizisi yine durum komedisi işleyecek. Bu temayı zaten Seksenler dizisinde veya Mint Yapım işlerinde rahatlıkla görebiliriz. Durum komedisi konusunda zaten oldukça tecrübeli olan ekip bunun yanında bir de çekimleri yapmaya çalışacaktır. Yani dizi için zor olan kısım tema değil de çekimler olacağa benziyor.

Yapımcı, oyuncuları çekim yapmaları konusunda sıkıştırmaya devam ederken ortaya komik işler çıkacağa benziyor. Oyuncuların sitcom tarzında başarılı olmaları da bu durumu kolaylaştıracaktır. Bazı oyuncular çekimlerinde eğer isterlerse dışarıdan uygun gördükleri ve sağlıksal açıdan sorun bulmadıkları kameramanları işe alabilecek. Ev hallerini tüm Türkiye’ye uygun bir üslupla sunacaklar. Keyifli olacağa benzediğini söyleyeyim. Ancak bu hazırlıklı olunan bir durum olmadığı gibi gelecekte kadroya yeni oyuncular gelir mi veya yapılan bu iş Türkiye tarafından sevilir mi? Bu soruların cevaplarını ilerleyen günlerde alacağız.

Ev Yapımı hakkında merak ettiğiniz veya eleştirmek istediğiniz her şeyi yorum olarak yazabilirsiniz. Daha fazla dizi haberleri ve dizi setlerinden bilgiler için bizleri takip etmeye devam ediniz. Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz