Ana Sayfa Ev Yapımı - Karantina Ev Yapımı Ne Zaman Başlıyor? İlk Bölüm Ne Zaman

Ev Yapımı Ne Zaman Başlıyor? İlk Bölüm Ne Zaman

ev-yapimi-ne-zaman-basliyor
Ev Yapımı Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz günlerde Mint Yapım‘ın TRT 1 ekranları için hazırladığı Ev Yapımı dizisi ne zaman başlıyor? Sonunda beklediğimiz haber geldi.

Birol Güven öncülüğünde Mint Yapım‘ın TRT 1 ekranları için hazırladığı Ev Yapımı isimli dizisi için yeni gelişmeler oldu. Özellikle korona virüsü sebebi ile ortaya çıkan bu fikir, yani her oyuncu hem sanatını icra edecek hem de kendi çekimi kendi yapacak. Salgın zamanlarında böyle bir girişim ile hem Türkiye’ye moral kaynağı olurken hem de çeşitli bilgilerle insanları bilinçlendirme çabası güdülecek. Özellikle bu dizi çekilirken en önemli unsur sağlık olacaktır.

Ev Yapımı Ne Zaman Başlıyor?

Dizi, 9 Nisan Perşembe günü akşam saat 20:00’de ekranlarda olacak. Dizide bildiğimiz gibi ağırlıklı olarak Seksenler dizisinin karakterleri bulunmaktadır. Elbette gelecek dönemde yeni oyuncu alımları ve kadrodan ayrılan oyuncular olacaktır. Ev Yapımı dizisi ile ilgili güncel bilgilere erişmek için sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.

Ev Yapımı Konusu Ne?

Ev Yapımı dizinin konusu korona virüsü salgını sebebi ile evlerinde durmak isteyen oyuncuları zorla dışarı çıkarmaya ve çekim yapma baskısı sunan bir yönetmen-yapımcıyı konu alıyor. Birol Güven‘in başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak olması ve temel anlamda birçok çekimin, düzenlemenin, montajın vb. her şeyin evde yapılmasına karar verildi. Oyuncular hem oyunculuk yeteneklerini sergilerken hem de çekimleri yapacaklar. Devamını okumak için lütfen tıklayınız.

Ev Yapımı Karantina dizisi tüm oyuncuları tam liste şeklinde görmek için lütfen tıklayınız: Ev Yapımı Güncel Oyuncu Kadrosu

Şu anda dışarıda çekim yapmak birçok dizi için oldukça tehlikeli olduğunu belirtelim. Hal böyle olunca Birol Güven‘in de belirttiği üzere tüm dünyanın bu salgına hazırlıklı olmadığı şu günlerde böyle yapımların ortaya çıkması çok muhtemel. Kendilerinin de uzun süredir durum komedisi yapması üzerine böyle bir işe kalkışmalarının son derece normal olduğunu belirtiyor.

Önümüzdeki günlerde evden çekim yaparak birçok içerik üretebilecek bazı çalışmalar ile karşı karşıya kalabiliriz. Ancak durum komedisi üzerine oldukça çok tecrübe edinmiş özellikle de Seksenler kadrosu bu işi güzel şekilde halledecek gibi görünüyor.

Ev Yapımı dizisi ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yaparak fikirlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz