Ana Sayfa Haberler Kim Milyoner Olmak İster Yeni Joker Arda Ayten – Uzman

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Joker Arda Ayten – Uzman

kim-milyoner-olmak-ister-yeni-joker
Kim Milyoner Olmak İster Yeni Joker Arda Ayten - Uzman

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni bir joker var! Arda Ayten artık yarışmada Uzmana Sor Jokeri olarak görev yapacak!

ATV ekranlarının çok sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster‘de yeni bir joker getirildi. Korona Virüs salgını sebebi ile artık seyircisiz şekilde program yapmaya başlayan yarışmada yeni joker ‘uzmana sor‘ getirildi. Uzman ise yarışmada 1 Milyon TL kazanan Arda Ayten oldu.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Joker

Salgın giderek ülkemizde ve dünyada büyük zararlara yol açmaya devam ediyor. Çözüm bulunana dek kendimizi evlere kapadık ve steril bir biçimde izole ettik. Hal böyle olunca bazı eğlencelere ihtiyaç duyduk, ATV ekranlarındaki Kim Milyoner Olmak İster yarışması ise bizler için güzel vakit geçiren program haline geldi. Program çekimlerine devam eden yapımcı şirket, seyirci jokeri kullanılamaz durumda olduğu için ‘uzmana sor‘ jokerini hayata geçirdi. Oldukça sevilen ve farklı düşünme tarzı ile kendisine hayran bırakan Arda Ayten artık uzmana sor jokeri görevini yerine getirecek.

Kendisi ile anlaşıldığı ve programda bundan sonra Arda Ayten’in de bulunacağı öğrenildi. Elbette herkes steril bir ortamda ve salgın açısından elden gelen tüm önlemler alınarak program yapılıyor. Durum böyle olunca evimizde kalıp Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını izlemeye devam edebiliriz.

Uzmana Sor Jokeri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum olarak fikir ve eleştirilerinizi yapmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz