Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu 2. Sezon Çıkacak mı, Yeni Sezon Ne Zaman?

Hekimoğlu 2. Sezon Çıkacak mı, Yeni Sezon Ne Zaman?

Hekimoğlu 2. Sezon Çıkacak mı?

Seyircileri tarafından merak edilen dizimiz Hekimoğlu 2. Sezon çıkacak mı ve yeni sezon yayınlanacak mı sorularını cevaplayalım.

Son zamanların hiçte fena olmayan yapımın kaderi gün geçtikçe daha iyi hale geliyor. Çünkü, seyirciler giderek sevmeye ve bağlanmaya başladı.

Bildiğiniz üzere günümüzde pek çok yapım oldukça maliyetli oluyor, tüm bu harcanan paralar genel olarak oyunculara gidiyor ve dizilerimiz kaliteden yoksun kalıyor, örneğin bir savaş sahnesi ise masrafsız yol direkt olarak seçiliyor.

Elbette diret suçlamak yanlış olur, detayların nasıl işlediğini az çok biliyoruz, fakat bu durumdan sıyrılmanın başında o kadar parayı hak etmeyen ve oyunculuk yeteneği de o kadar iyi olmayan kişilere para yığmayın, efektlere, hikayeye (ŞU YAZARLARA VERİN PARAYI ARTIK bizler de güzel bir hikaye izleyelim) gibi çok daha önemli şeyler var.

Hekimoğlu 2. Sezon Çıkacak mı?

Peki neden bu kadar saçma şeyi bu konuda anlattım. Çünkü, dizimiz kesinlikle devam edecek.

Bunun nedeni ise düşük bütçe ile çekilen yapımın geliri büyük. Yani bu Kanal D’nin işine geliyor ve kesinlikle bitmesine izin vermeyecektir.

Timuçin Esen

Tabi, yukarıda anlattığım konu biraz konudan saptı fakat, daha yeni dizilerimizin gelir giderleri ile ilgili bir makale okudum, durumun o kadar çıkmazda ki, dizilerimiz neden gelişmiyor? Sorusunun cevabı tam olarak burada.

Dizi içerisinde çalışan her meslek grubu çok para istiyor, örneğin dizinin gider 1 milyon TL ise bölüm başı, 1.2 milyon TL kazanıyor, bazı durumlarda çok daha fazla kazanıyor ama genel olarak ölü yatırım denebilir.

Bu durum bu dizi için geçerli değil, bu yüzden kesinlikle final yapmayacak ve devam edecek.

Hekimoğlu Yeni Sezon Ne Zaman?

Ülkemizi saran Korona Virüs yüzünden pek çok meslek grubu tatil vermiş bulunmakta.

Bugün ne yazık ki Üniversitem’deki hocam Korana Virüs’den dolayı hayatını kaybetti. Durum oldukça sıkıntılı bir halde, bildiğiniz üzere hasta sayısı her gün 2 bin kişi artıyor.

Hal böyle olunca, dizilerin ne zaman çekileceği ile ilgili bilgi vermek zor ama durum onu gösteriyor ki 15. bölüm çekimleri Ağustos ayına sarkacak ve dizi 2020-2021 sezonu olarak karşımıza çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz