Ana Sayfa Haberler Kalk Gidelim Yeni Bölüm Yayınlanacak! Ne Zaman?

Kalk Gidelim Yeni Bölüm Yayınlanacak! Ne Zaman?

Kalk Gidelim yeni bölüm var mı sorusu açıklığa kavuştu, çekimlere devam ediliyor mu, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak cevaplayalım.

Severek takip edilen dizimiz yaklaşık 100 bölümü geride bıraktı ve başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Herkesin evde oturmak zorunda olduğu bu vakit de elbetteki TV dizileri en çok aranan şeylerden bir tanesi haline geldi.

Ne yazık ki pek çok program ve dizi ara vermek zorunda kaldı. Elbette önce sağlık ve bu yüzden çok büyük bir kısım çekimlere ara verdi. Fakat, bazı kanallar buna önlem aldı ve efsane dizilerinin tekrar bölümlerini gün yüzüne çıkardı. Örneğin:

Aşk-ı Memnu Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

Kalk Gidelim Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diğer bir önlem ise evden çekim!

Dizimiz tıpkı Jet Sosyete ve Seksenler gibi evden çekimlere devam edecek, hatta tüm tarihler belli oldu:

Yapımcıların elinde 2 adet stok bölüm var bunlar 11 Nisan ve 18 Nisan günü yayınlanacak, ve ilk evden çekim bölümü 25 Nisan’da yayınlanacak.

Evden yönetim işini ise Mustafa Şevki Doğan üstlenecek, kendisi tecrübeli bir isim ve sinema sektöründeki hemen hemen her alanda çalışmalar yapmış biridir, bu konuda herhangi bir sorun olacağını düşünmüyoruz.

Son zamanlarda ülkemizde artan hasta sayısı çok ciddi seviyelere ulaştı. Evet, biliyoruz hepimiz evde oturduğumuz bu zamanlarda sevdiğimiz dizileri izlemek istiyoruz, fakat durum bu kadar ciddi iken onlardan da bunu bekleyemeyiz.

Bu yüzden, bu zor zamanların çabucak geçmesi dileği ile, bu tür alınan önlemlere ve çıkmayan yeni bölümlere sabır göstermeliyiz.

Pek çok yapım ara vermiş olsa da, bazı programlar devam ediyor ve tekrardan yayınlanacak bazı eski güzel yapımlar var. Örneği EZEL‘i yayınlama kararı alırlarsa oldukça sevinirim.

Böylelikle Kalk Gidelim Yeni Bölüm ne zaman yayınlanacak ile ilgili aklımızda hiçbir soru işareti kalmadı, sizlere iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz