Ana Sayfa Oyuncular Ömer Aldemir Kimdir? Yaşı, Eşi, Mesleği, instagram

Ömer Aldemir Kimdir? Yaşı, Eşi, Mesleği, instagram

Merak edilen kişiler arasında olan Ömer Aldemir kimdir ve kaç yaşında gibi sorularında cevaplarını vermeye çalıştık, işte detaylar.

Son zamanlarda bu soru oldukça araştırılıyor, elbette yeni çıkacak olan Ev Yapımı Karantina dizisinin de büyük bir etkisi var, çünkü yönetmen koltuğunu o oturuyor.

 

Ömer Aldemir Kimdir?

Eşi: Özlem Türkad
Yaşı: 40-45 (Yorumlardan okunarak elde edilen bilgi)
Mesleği: Profesyonel Fotoğrafçı, Grafik Tasarımcı
instagram adresi: tıklayınız. (helveticaa)

 

Yaşı hakkında net bir bilgi veremediğimiz için üzgünüz, fakat hiçbir resmi bilgi bulunmamakta ve bizlerde yapılan yorumlardan elde ettiğimiz bilgiyi sizler ile paylaştık. Ve bu konuda şuanda söylenebilecek en doğru bilgi de budur.

Özlem Türkad Eşi ile yaş farkı konusu çokça araştırılıyor, fakat güzel oyuncumuz genç bir oğlan ile evlenmiş değil biliyorum konuyu bu yüzden araştırıyorsunuz 🙂 , fotoğraflara net bir şekilde bakarsanız sakalında bulunan birçok beyazın farkına varabilirsiniz.

 

Özlem Türkad Kimdir Biyografisi

 

Sadece Özlem Türkad hanım biraz daha kendi yaşından olgun gösteriyor. Sonuç olarak Ömer Aldemir kaç yaşında sorusuna net bir cevap veremeyeceğiz.

Kendileri 2015 yılında evlendi ve mutlu bir yuva kurdular, yaklaşık beş senedir evliler. Şuanda da yeni projeleri için hazırlık yapıyorlar, bakalım yönetmenlik konusunda pek tecrübesi olmasa da bu yapımı o yönetecek ve umarım ortaya güzel bir şey çıkar, son instagram videosunda olukça pozitif bir hava aldım izlemenizi tavsiye ederim.

 

Asıl konumuza dönecek olursak, kendisi aslında bir fotoğrafçı ve grafik tasarımcı ve instagram adresinden bunları takipçileri ile paylaşıyor.

Gelecek günlerde ise yönetmenlik yapacak, yani mesleği bu sektöre odaklı. Bunun yanında kendisi hakkında net başka bir bilgi yok.

 

Bu ikiliye hayatlarında mutluluklar diliyoruz, umarız yeni yapımları harika sonuçlar alır, bu zor günlerde bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyorlar.

Böylelikle Ömer Aldemir kimdir konumuzun sonuna geldik, daha fazla haber için bizleri dizi haberleri kategorisinden takip edebilir ve güncel bilgilere erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz