Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu, Rolleri

Öğretmen Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu, Rolleri

Ekranların heyecanla takip edilen yapımı Öğretmen oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu, rolleri, karakterleri ve daha fazlası.

 

Öğretmen Dizisi Oyuncuları

Oyuncunun kariyeri ve bilgileri için oyuncunun ismine tıklayınız.

Öğretmen oyuncuları oldukça genç isimlerden oluşuyor, malum sınıfta geçen bir yapım ama hepsi oldukça yetenekli ve tecrübeli isimler.

 

Akif Hoca (İlker Kaleli)

Asıl konumuza dönecek olursak, hocamız aslında Resim öğretmenidir ve bu okuya 2 yıl önce gelmiştir. Hayatının aşkı Zeynep ile nişanlanır fakat kötü kadar o ya, ne yazık ki nişanlısını bir kaza sonrası kaybeder.

Daha sonra hayatı değişmeye başlar, daha duygusal kararlar almaya meyillidir, yani kendi hayatını çok düşünmeyen biri oluverir.

Öğrencisi Rüya Örnek‘in intiharını aydınlatmak ve suçluları cezalandırmak için elinden geleni ardına koymayacaktır, öyle ki 12/A sınıfı tamamen esir alır, sırf bu olayı aydınlatmak için.

Gelecek bölümlerde ise göz daha kara bir adama dönüşecektir, çünkü bu olayı çözmek hiçte kolay olmayacaktır. Hep beraber merakla beklemekteyiz. Ayrıca Öğretmen oyuncu kadrosu içerisinde en favorisi isim kendisi.

 

Zeynep (Ceren Moray)

Genç güzel kadın hayatının aşkı olan Akif hoca‘ya aşıktı, fakat ne yazık ki bir kaza sonrası hayatını kaybeder ve çevresindeki insanların hayatı da değişmeye başlar.

Ne yazık ki ölen bir karakter olduğu için pek fazla detaya hakim değiliz, fakat Akif hocanın bu şekilde olmasının en büyük nedenlerinden biri bu acı kayıptır. Çünkü, hocamız onunla gerçekten evlilik hayalleri kurar, fakat bu amacına asla ulaşamaz.

Onunla sadece nişanlı olur, bu acı kayıptan sonra Akif hoca gözü kara bir adama dönüşür, eskisi gibi mutlu biri değildir ve artık daha farklı düşünceler içerisindedir. Yani bir gelecek düşlemek yerine etrafındaki sorunlara odaklanmaktadır.

Hikayenin başlangıcı intihar olsa da, bu kaybın da büyük bir etkisi vardır.

 

Rüya (Doğa Özüm)

Oldukça başarılı ve sade bir güzelliğe sahip 12. sınıf bir öğrencidir. Annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Babası ve bir kardeşi ile yaşamaktadır. Zaman içerisinde aile kavramının değerini daha iyi anlamıştır.

 

Annesinin ölümünden sonra başlarda kendini oldukça kötü hissetmiştir. Ancak daha sonraları hayata küsmeyerek daha azimli ve daha iradeli bir şekilde hayata tutunmuştur.

Sınıfında ciddi anlamda karakter sorunu olan kızlar vardır. Devamlı bir çekememezlik, bir iftira ve yalan durumu söz konusudur. Başarıları ile dikkat çeken Rüya olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil ederek birincilik madalyası ile geri dönmüştür.

 

Sınıfındaki kızlar arasında Rüya’nın bu başarısını aşırı kıskanan insanlar oldu. Rüya için iftira attılar. Rüya için yalan söylediler. Montaj videolar hazırladılar ve bunu tüm Türkiye’nin görmesine sebep oldular. Madde bağımlısı ve ahlaksız bir insanmış gibi gösterdiler.

Rüya tüm insanların onun üstüne gelmesine daha fazla dayanamamıştır. Gizem her zaman Rüya’ya destek olmak için çok uğraşmıştır. Gizem, belki de Rüya’yı karşılıksız seven ve başarısı ile gurur duyan tek sınıf arkadaşı olabilir.

 

Bununla beraber yetenekli bu ismi Öğretmen oyuncuları içerisinde daha çok sahnesini görmek istiyoruz, umarız geçmişi hatırlayacak olaylar olur.

 

Gizem (Afra Saraçoğlu)

Bu genç kımız ise intihar eden Rüya’nın yakın bir arkadaşıdır. Elbette gerçeğin bir kısmını veya tamamını biliyordur, fakat bu elbette belirli bir şey değildir.

Akif hocamız bu kızımızdan çok şüphelenir. Çünkü, gerçeği birinin mutlaka bildiğini düşünür, tabi ki bu gerçeği ancak ona yakın olanlar belebilir.

Güzel kızımız ne yazık ki açık bir şekilde yardımcı olmaz. İşler de istenildiği gibi gitmez, sonuç olarak bu karakter gerçeğin arkasında en büyük unsurlardan birisidir. Eğer, buradan bir bilgi çıkar ise asıl olan olaylar bir bir çözülecektir.

 

Tuğrul (Efekan Can)

İçine kapanık olan karakterimiz bazen çok aktif biri olabilmektedir. Fakat, konu babası olunca gerçekten içine kapanmakta ve bu durumdan kimseye bahsetmemektedir.

Babasının ölümünü onu oldukça değiştirmiştir, Sevgilisi Mine ile aralarında iyi bir bağ olmasına rağmen, babasının ölümünü ona bile bahsetmekten çekinmektedir. Yani babasının durumunu hiç kimseler bilmez.

Sınıfımızın yakışıklı çocuğu gizemin yani intihar olayının çözülmesinde büyük bir rol oynayacaktır. Akif hoca da bunun farkındadır.

Bakalım ilerleyen bölümlerde hikayenin nasıl bir parçası olacak.

 

Mevsim (Elif Ceren Balıkçı)

Popüler ve güzel olan karakterimiz ne yazık ki başkalarının başarısını çekemeyen ve ne dediğini bilmez biridir.

Rüya‘nın intiharından en çok sorumlu olanlar arasında. Çünkü, Rüya’nın başarısından sonra en çok o tepki gösterdi ve onu çekemediğini belli etti.

 

Tüm bu kıskanç duygular sonrası intihara sebep olan o videoyu tahmin edeceğiniz üzere Mevsim yükledi ve daha sonra olanlar oldu.

Tabi ki, hikayenin öncesinde bu ikili yakın arkadaştı, ve her şey , yani tüm kıskançlıklar elde edilen başarılardan sonra olmaya başladı.

 

Sonuç olarak, karşımızda geçekten kızacağınız ve nefret edeceğiniz bir karakter var. (Canlandıran Elif Ceren Balıkçı‘ı ayrı tutarak)

 

Selin (Bensu Uğur)

Lise son sınıf öğrencisidir. Doğal güzelliğine bir de bakımlı olması da eklenince ortaya çekici bir kadın çıkıyor. Selin kendisinin güzelliğinin farkında olan bir kızdır.

Oldukça hırçın ve kıskanç bir duygusal yapısı vardır. Bu sebeple aslında Selin’le anlaşmak ve yakın arkadaş olmak oldukça zordur.

Sınıf arkadaşları arasında özellikle de kızlardan herhangi birinin onun önüne geçmesi durumunda Selin, büyük kıskançlık krizlerine girecek ve hırçın yapısı daha da artacaktır.

 

Rüya’nın başına gelenlerde birincil derecede sorumlu olmasa da dolayı yollarla özellikle de Nesrin’e destek vererek aslında suçludur.

İftira atarak rakiplerini alaşağı etme düşüncesindedir. Oldukça tehlikeli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. İftira ve yalanların ardı arkası kesilmeyecek ve zamanla bir yalan diğerini doğuracaktır.

 

Ateş (Ramazan Demir)

Davranışları genel olarak kaba ve serseri şeklindedir. Bu yüzden pek çok insan onunda suçlu olabileceğini düşünür, fakat kaba ve serseri olmasına karşın aynı zamanda da dürüst biridir.

Genel karakteri sinirli fakat biraz fazla rahattır. Yaşanan olaylardan sonra o da çok fazla değişime uğrar. Akif hoca gerçeğin perdesini aralamak için elinden geleni yapsa da, sınıftaki pek çok öğrenci gizemli olduğu için bazen iş bir noktada tıkanır.

Sonuç olarak ismi gibi biri olan öğrencimiz olayların içinde kalacak ve olayların aydınlatılmasında önemli bir rol üstlenecek.

 

Mine (Göksu Melek Ulucan)

Mine çok da güzel bir kızdır. Tuğrul ile sevgilidir. Sınıftaki görüp görebileceğiniz en kıskanç kızlardan biridir. Güzel olması onun karakterinin de güzel olduğu anlamına gelmemektedir. Ne var ki erkek arkadaşı Tuğrul ile güzel bir ilişkisi vardır.

Mine’nin kıskançlığı kimi zaman başına bela olurken asıl başına bela olan kötü huyu ise elbette iftira atmak olacaktır. İşleri karıştıran ve attığı iftira ile sınıfı birbirine katan içten pazarlıklı bir kişiliktir.

Gizem’den nefret eder, Nesrin ve Mevsim ile devamlı birliktedir. Yanlarından ayrılmaz ve iftiralarını da eksik etmez.

 

Başkalarının başarılarını görmezden gelirken kendi yaptığı en küçük şeyi de ballandıra ballandıra anlatabilecek yapıdadır.

Güncel Oyuncu Kadrosu listemize yeni isimler eklenecektir.

Böylelikle Öğretmen oyuncuları konumuz son buldu, daha fazlası için kategorileri ziyaret etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz