Ana Sayfa Seksenler Seksenler Rukiye Kimdir? Özlem Türkad Dizileri, Yaşı

Seksenler Rukiye Kimdir? Özlem Türkad Dizileri, Yaşı

seksenler-rukiye-kimdir-ozlem-turkad-dizileri-yasi-1
Seksenler Rukiye Kimdir? Özlem Türkad Dizileri, Yaşı

Seksenler dizisinin çok sevilen ve herkesin kabul ettiği sevgili annesi Rukiye kimdir? Özlem Türkad dizileri, yaşı, eşi kimdir?

TRT 1 kanalının çok sevilen dizisi Seksenler yeni kadrosu için doğru adrestesiniz. Tüm karakterler hakkında özet bilgiler verip tanıtımını yaptıktan sonra bu karakterlere oyunculuğu ile hayat veren sanatçılarımız hakkında bilgiler paylaşacağız.

Minik bir not, Seksenler dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu için güzel bir makale kaleme aldık. Eğer göz gezdirmek isterseniz, lütfen tıklayınız: Seksenler Tüm Oyuncu Listesi (Güncel)

Geçtiğimiz senelerde Seksenler dizisi gerçekten büyük bir izleyici kitlesini elinde tutmaktaydı. Çeşitli sebeplerden ötürü dizi sonlandırılmıştı. Aradan geçen zamanın ardından kadroya yeni isimlerin de eklenmesi ile dizi 7 Ekim itibari ile yayınlanmaya başlama kararı almıştı.

Seksenler Rukiye Kimdir?

seksenler-rukiye
Rukiye

Rukiye anne, tatlış mı tatlış, temiz yürekli, geleneksel bir Türk kadını olma sıfatları ile tanımlanabilir. Tüm hayatını çocuklarına güzel bir gelecek elde etmek ve onları sonunda hayırlı güzel eşlerle evlendirmek niyetinde. Bu zaman kadar en büyük korkusu çocuklarının evde kalması ihtimali. Çünkü yaşları giderek artan Ahmet ve Nazlı’nın cidden de evlilik yaşı geldi de geçiyor.

Öncelikle Ahmet’i evlendirmek gerek. Bunun için de hayırlı bir kız bulmak gerek. Ancak ilişki işleri kimi zaman sancılı ve düşünüldüğü gibi olmayabilir. Rukiye aynı zamanda tam bir korumacı kadın. Eşini çok sever, onun için her şeyi yapacak bir kadındır. Bunu korktuğu için falan değil. Düpedüz sevgisi sayesinde yapmaktadır.

Aman Fehmi duymasın diye uğraş verir. Evde bir sorun ortaya çıktığında bu durumdan sevgili kocasının kötü etkilenmesini istemez. Fehmi’ye zarar gelmesini asla istemez. Kimi zaman laflar ile birbirlerine yüklenseler de Rukiye ile Fehmi’nin temiz sevgisi su götürmez birer gerçektir.

Özlem Türkad (Rukiye)

seksenler-ozlem-turkad-rukiye
Özlem Türkad

Yaşı: 48
Doğum Tarihi: 10/08/1971
Kilosu: 79 KG
Boyu: 160 CM
Eşi-Sevgilisi: Ömer Aldemir, Eşi
Göz Rengi: Kahverengi
Instagram Adresi: ozlemelon

Evet gerçek hayatta dizide canlandırdığı oğlu Ahmet’den 3 yaş küçük olması biraz tuhaf. Tabi Ahmet’in dış görünüşü biraz daha minyon yani genç gösteriyor.

Konuşması ve karakter canlandırması her zaman sempatik olan biridir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar’ında eğitimini almış ve yıllarca tiyatro ile uğraşmıştır. Böylelikle gayet tecrübeli bir oyuncu oldu.

9 farklı projede yer aldı ve şuanda daha oturaklı yani ev hanımı, anne gibi karakterleri canlandırmayı seçiyor.

Özlem Türkad Dizileri

  • Kocaman Ailem
  • Haneler
  • Esri Kalpler
  • Ters Köşe
  • 7 Numara

Rukiye karakteri hakkında sizin düşünceleriniz neler? Bahsetmeyi unutmayın! İyi keyifler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz