Ana Sayfa Seksenler Seksenler Ahmet Kimdir? Şoray Uzun Dizileri, Eşi, Boyu

Seksenler Ahmet Kimdir? Şoray Uzun Dizileri, Eşi, Boyu

Seksenler Ahmet Kimdir?

Sevilen oyuncu Şoray Uzun‘ın canlandırdığı Seksenler Ahmet kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde inceleyip cevaplayalım.

Dizimiz çok yakında ekranlarda görünmeye başlayacak, TRT 1 ekranlarında son zamanlarda dizi eksikliği ve reyting düşüşleri var. Eskiden olduğu gibi bu dizi sevilir ve tutulursa, diziyi yeniden çıkarmak doğru hamle olmuş olacak.

Bildiğiniz üzere konusu gayet güzel ve farklı. 1980’ler pek çok izleyicinin çocukluğunun geçtiği yıllar ve pek çoğumuz çocukluk yıllarımızı özleriz. Bundan dolayı dizi sevilerek izleniyordu, tabi 6 yıl yayınlanınca biraz paslandı, şimdi yeni bölümler yayınlanacak, bakalım yeni bölümler beğenilecek mi?

Seksenler Oyuncu Kadrosu konumuza giderek tüm oyuncular hakkında bilgi okuyabilirsiniz.

Seksenler Ahmet Kimdir?

Evin en büyük oğludur, 50’li yaşlarına gelmiş, evlenmiş ve çocuk sahibi olmuştur. Tabi tüm bunlar ona belli sorumluluklar yüklemekte. Hem kendi ailesini hemde büyük ailesini korumak ve dönemin sorunlarının üstesinden gelmek zorundadır.

O artık ayağı yere sağlam basan aile babasıdır. Tabi kardeşi Çağatay biraz daha gözü aşık ve sürekli küçük işler çevirmektedir. Ne yazık ki bu işler zaman zaman ailesine zarar vermekte, abi olarak kardeşini de gözetlemekte ve ona da sahip çıkmaktadır.

Tüm bu olanlardan babası Fehmi‘yi korumak ister, tabi sadece babası değil tüm ailesini. Bu yüzden kimi zaman kardeşine karşı babasını savunur.

Şoray Uzun Kimdir? Dizileri, Eşi, Boyu

Şoray Uzun

Yaşı: 51
Doğum Tarihi: 1968
Kilosu: 76 KG
Boyu: 180 CM
Eşi: Elçin Uzun

Oturaklı ve sempatik karakterleri gerçekten çok iyi canlandırıyor, bu ikisi birbirine biraz zıt ve ikisini bir arada güzel tutuyor.

Bizim Ev dizisi ile ekranlar ona ısınmaya başladı, 51 yaşında olmasına rağmen ekranlara biraz geç göründüğünü söyleyebilirim. Yaşıtlarından daha az projede yer almasına rağmen sempatik tavırları ile aklımızda güzel bir yer edindi.

Bulgar baskısından dolayı Türkiye’ye gelmiş ve Adana’ya yerleşmiştir, şimdi ise ülkemizin değerli sanatçılarından birisi.

Şoray Uzun Dizileri

  • Çocuklar Duymasın
  • Kaygısızlar
  • Cumhuriyet
  • Evdekiler
  • Bizim Ev

Ahmet kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, daha fazlası için bu dizinin kategorisine tıklayabilir ve tüm karakterleri okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz