Ana Sayfa Seksenler Seksenler Fehmi Kimdir? Rasim Öztekin Dizileri, Yaşı, Boyu

Seksenler Fehmi Kimdir? Rasim Öztekin Dizileri, Yaşı, Boyu

Seksenler Fehmi Kimdir?

Herkesin sevdiği usta oyuncu Rasim Öztekin‘in canlandırdığı Seksenler Fehmi kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayalım.

 

Ekranların sevilen dizisi yeni bölümleri ile 7 Ekim 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayacak, bizlerde bu dizi için harika konular hazırlamaya başladık ve tüm kadro için konular gönderiyoruz, merak ettikleriniz için bu dizinin kategorisine uğramanız yeterli.

 

Bildiğiniz üzere dizinin konusu 1980 yıllarında yaşayan bir aileyi anlatmakta, yani onlar bizden biri ve pek çoğumuzun çocukluğuna benziyor. Bundan dolayı insanlar bu diziyi izlemeyi de seviyor, sonuç olarak tekrardan ekranlarda göreceğiz.

Dizinin tüm oyuncuları için harika bir konu hazırladık, Seksenler Oyuncu Kadrosu konumuza giderek bilgi edinebilirsiniz.

 

Seksenler Fehmi Kimdir?

Evini barkını kurmuş ve belli yaşa gelmiş biridir. Dizimizde 70’li yaşlarında fakat gözlerindeki gençlik halen gitmemiş. Ne zaman ne yapacağı pek belli olmaz ve ben yaşlandım artık diyerek köşeye çekilmez.

Müzik arşivlemeyi çok sever ve buna uzun yıllarını harcamıştır. Hatta bu onun hayattaki en büyük hobilerinden biridir. Anne babasını örnek alır ve evliliğini onlar gibi sürdürmeye çalışır, tabi arada birkaç sorun çıkmıyor değil, her evlilikte olduğu gibi.

Modern ve geleneksel tartışmalara katıldığını çokça görürsünüz. Biraz huysuz biridir, yine de ailesini sever ve dönemin zorluklarından korur.

Sonuç olarak, karşımızda hareketli ve ailesini koruyan, evine sahip çıkan yaşını almış bir ev babası vardır.

 

Rasim Öztekin Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

Rasim Öztekin

Yaşı: 60
Doğum Tarihi: 14/01/1959
Boyu: 172 CM

Oyunculuk ve köşe yazarlığı gibi pek çok yapımda yer almıştır. Şuanda 51 farklı projede yer alarak güzel ülkemizin en değerli sanatçıları arasında yer alıyor.

Kendisi 60 yaşında ve halen aktif olarak projelerde yer alıyor, elbette eskisi kadar aktif değil ama benim çok sevdiğim pek çok yapımda yer aldı.

Amatör olarak tiyatro ile ilgilendi ve daha sonrasında yaşadığı küçük bir olay ile profesyonel tiyatroya adım attı. Böylelikle tecrübelendi ve zaman zaman rol almaya başladı, şimdi ise en tecrübeli isimlerden birisi.

Rasim Öztekin Dizileri

  • Klavye Delikanlıları
  • Görevimiz Komedi
  • Kardeş Payı
  • Geniş Aile
  • Komedi Türk
  • Eyvah Halam
  • Güzel Günler
  • Suç Dosyası
  • Balıketi
  • Acemi Cadı

 

Başımız Sağolsun. 

SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz