Ana Sayfa Seksenler Seksenler Nazlı Kimdir? Yasemin Çonka Dizileri, Yaşı

Seksenler Nazlı Kimdir? Yasemin Çonka Dizileri, Yaşı

seksenler-nazli-kimdir-yasemin-conka-dizileri-yasi
Seksenler Nazlı Kimdir? Yasemin Çonka Dizileri, Yaşı

Seksenler dizisinin temiz kalpli kızı Nazlı Kimdir? Karaktere oyunculuğu ile can veren Yasemin Çonka dizileri, yaşı, boyu, kilosu nedir?

TRT 1 ekranlarının sevilen Seksenler dizisi ile devam ediyoruz. Yıllar içerisinde Türk Dizileri arasındaki yerini kanıtlamış tam bir aile dizisi olarak devam etti. Sevildi ve güzel bir izleyici kitlesini elde etti.

Şimdilerde ise Seksenler dizisi artık günlük dizi olarak devam etme kararı alırken aynı zamanda dizinin süresini de kısalttılar. Artık bölümler 50 dakika kadar olacak ve her gün yayınlanmaya devam edecek. Günlük diziler arasında güzel bir yere sahip olacağa benziyor. Seksenler haberlerden önce yayınlanarak izleyicileri ile buluşacak.

Minik bir not, Seksenler dizisi güncel oyuncu kadrosu, oyuncuları hakkında güzel bir makale yayınladık. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Seksenler Tüm Oyuncuları (Güncel)

Seksenler Nazlı Kimdir?

Nazlı iyi kalpli ve sevecen bir kişiliğe sahipken aynı zamanda duygusal ve çabuk kırılgan bir yapıya sahiptir. Anne ve babasını çok sevmektedir ve onları kırmayı hiç istememektedir. Ancak hayatını daha iyi hale getirmeye çalışırken kimi zaman üzücü davranışlarda bulunuyor. Bu davranışlar anne ve babasını ne kadar üzse de yine en çok üzülen kendisi olmaktadır.

Gençliğinde yaptığı tercih sonucu bir evlilik yaşamış ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştur. Ancak ardından ayrılmışlar ve babasının evine geri dönmüştür. Kendisine ve oğlu Alican’a daha iyi bir hayat sunmak için elinden geleni yapmaktadır.

Karakter olarak ne Ahmet abisi kadar sağlam ve dik durabilmektedir ne de Çağatay kardeşi kadar alavereci durumdadır. Orta halli bir karakter ile ailenin ortanca çocuğudur. Hayatın daha güzel bir yer olması için umudunu hiçbir zaman yitirmemesini sağlayan şey ise, o koca yürekli ailesi olmuştur.

Yasemin Çonka (Nazlı)

Yasemin Çonka

Yaşı: 47
Doğum Tarihi: 18/02/1972
Boyu: 162 CM
Göz Rengi: Ela
Kilosu: 60
Eşi-Sevgilisi: Tahir Çonka, Eşi
Instagram Adresi: conkayasemin

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bolümü mezunudur, yani burada pek çok eğitim almış ve kariyeri için en önemli adımı atmıştır.

24 farklı projede yer aldı, daha çok tiyatro ve filmlerde ağırlıklı olarak rol adlı. Bu da onu iyi ve tecrübeli biri yaptı. Şahsen duygusal yani dramatik sahnelerini beğeniyorum, çünkü ses tonu buna çok yatkın ve izleyene duyguyu geçiriyor.

47 yaşında olmasına rağmen oldukça genç duruyor, 50 yaşımda bu şekilde olacaksam ne şanslıyım, Seksenler yeni sezon oyuncuları arasında olmazsa olmaz bir isim.

Yasemin Çonka Dizileri

  • Gönül Çelen
  • Hırsız Polis
  • Bir İstanbul Masalı
  • Yeditepe İstanbul
  • İkinci Bahar
  • Bizim Ev

Nazlı karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Umarız, senaristler Nazlı’ya güzel bir gelecek yazar.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz