Ana Sayfa Seksenler Seksenler Şahin Kimdir? Ceyhun Fersoy Dizileri, Yaşı

Seksenler Şahin Kimdir? Ceyhun Fersoy Dizileri, Yaşı

seksenler-sahin-kimdir-ceyhun-fersoy-dizileri-yasi
Seksenler Şahin Kimdir? Ceyhun Fersoy Dizileri, Yaşı

Seksenler dizisinin Elvan‘a deliler gibi aşık Şahin karakteri kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Ceyhun Fersoy dizileri, eşi?

TRT 1 ekranlarının çok sevilen dizisi Seksenler artık 50 dakika dizi süresi ile ekranlardaki yerini aldı. Bunun yanında haftanın bir günü yayın yapmak yerine artık her gün yayınlanmaya devam ederek. Günlük dizi haline geldi.

Seksenler dizisinin bu kararı seyirciler tarafından sosyal medya platformlarında beğeni ile karşılandı. Dolu dolu 50 dakika dizi izlemek daha keyifli olacağı yönünde paylaşımlar görüldü. Bazı günlük dizilerin de aynı fikri benimsemesi beklenmekte. Böylelikle daha dolu içerikler sunabilecekleri gibi devamlı güncel kalma hakkına da sahip olacaklar.

Dizinin geçmiş zamanda 228 bölüm gibi gayet başarılı bir yayın süresi olmuştu. Şimdi yapımcılığını Birol Güven‘in yapacağı yeni günlük Seksenler dizisi için de daha iyi başarıyı beklememiz mümkün.

Minik bir not, Seksenler dizisinin çok sevilen yeni oyuncuları hakkında bilgi almak için bir göz gezdirin: Seksenler Tüm Oyuncu Kadrosu Güncel

Seksenler Şahin Kimdir?

seksenler-sahin
Şahin

Karakteri temiz bir çocuktur. Kimseye yan gözle bakmaz tek aşkı ve biricik sevgilisi Elvan’dır. Elvan ile evlenebilmek için her şeyi yapacak kadar çok sevmektedir. Kendince bazı işlere girip para kazanmaya ve kendini Elvan’a sevdirmeye uğraşır.

Elvan da Şahin’i sevmektedir ancak onu henüz büyümemiş bir çocukmuş gibi görmektedir. Şahin’in etkileyici tavırları arttığı zaman ve olgunlaştığı zaman Elvan ona açıkça yaklaşacaktır.

Şahin hadi be oğlum. Çok sevdiğin Elvan’ı elde edebilmen için biraz daha olgun hale gelip bir işte tutarlı çalışman gerekmekte. Başarabilirsin!

Ceyhun Fersoy (Şahin)

Ceyhun Fersoy

Yaşı: 37
Doğum Tarihi: 18/07/1982
Boyu: 1.70 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Begüm Öner, Eşi
Instagram Adresi: ceyhunfer

Lise yıllarını yurt dışında yani Fransa ve İsveç’de tamamladığı için rollerinde biraz şive yapabilmektedir, şahsen ben bu şiveyi çok beğenmiyorum. Çünkü, bu oyuncunun normal konuştuğunda daha komik espriler yapabildiğini biliyorum.

13 farklı projede yer alarak gayet tecrübe edinmiş bir isim. 2005 yılından bu yana aktif olarak roller almakta, ileri ki yıllarda daha önemli roller alacağından eminim.

Ceyhun Fersoy Dizileri

  • Dostlar Mahallesi
  • Çocuklar Duymasın
  • Çatı Katı

Seksenler dizisinin Şahin karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz