Ana Sayfa Bay Yanlış Bay Yanlış Hangi Kanalda Yayınlanacak? Kanal Belli Oldu!

Bay Yanlış Hangi Kanalda Yayınlanacak? Kanal Belli Oldu!

Merakla beklenen Can Yaman dizisi Bay Yanlış hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabı belli oldu, işte belli olan tüm detaylar.

Yaz dizi olarak karşımıza birkaç yapım çıkacak, bunlar hakkında detaylar belirli olmaya başladı. Bunlar hakkında gelişmeleri dizi haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bay Yanlış Hangi Kanalda Yayınlanacak?

FOX TV’de yayınlanacak.

Erkenci Kuş dizisi bildiğiniz üzere aynı şekilde yaz sezonunda çıkmıştı. Tabi bunun belirli sebepleri var, fakat ana sebebi yazın pek çok yapımın ara vermesi ve ortalıkta izlenecek dizi olmadığı için, bazı yeni yapımlara şans verilmesi.

Durum böyleyken, dizi oldukça tutuldu, elbette sonradan bazı sorunlar yüzünden sonlandı fakat elde ettiği başarı bir aşk dizisi yapımına göre oldukça iyiydi.

Bu dizide de aynı yol izleneceğine dair bir şüphem yok, elbette dileğimiz tüm yeni yapımların tutması fakat neler farklı olacak hep birlikte göreceğiz.

Önceden çokça konuştuğumuz üzere yeni yapımlardan her zaman beklendiğimiz sıradan aşk hikayesinden uzak durması. İnsanlarımız bunu seviyor yalanı da artık tutmuyor! Çünkü, ne zaman farklı bir yapım çıksa gerçekten oraya ilgi kayıyor, demek ki insanlarımız farklı şeyler de istiyor, aksiyon veya komedi.

Tabi insanları ağlatmak ve drama yapısını kurmak kolay, fakat insanları güldürmek ve güzel aksiyon sahneleri çekmek oldukça zor.

Can Yaman ve Özge Gürel bakalım diziye nasıl bir farklılık getirecekler. Biliyorum aşk dizisi de gerekli ve izleniyor fakat seyircilerin çok büyük bir kısmı artık izlemiyor. Yahut merakla o bölümü beklemiyor, veya 40 dakika bakışma seyretmek istemiyor.

Taşlanmadan önce şunu da eklemek istiyorum, umarım her Türk yapımı başarılar elde eder ve sektör gelişir, bakalım gelecek günlerde geneler olacak.

Bay Yanlış hangi kanalda yayınlanacak konusunu güzelce anlattık, devamı için bu dizinin kategorisine uğramayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz