Ana Sayfa Bay Yanlış Can Yaman Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Kilosu

Can Yaman Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Kilosu

Ekranların aranan ismi Can Yaman kimdir, dizileri ve diğer yaşı, boyu, kilosu gibi kişisel bilgileri ile sizlerleyiz.

Can Yaman Kimdir?

Yaşı: 8 Kasım 1989
Boyu: 1.83 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.
Instagram Adresi: canyaman

8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Sevilen oyuncu eğitimini Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite döneminde ve sonrasında tiyatro kulüplerine katılıp özel oyunculuk dersleri ile kendini devamlı geliştiren bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Yer aldığı ilk profesyonel dizi projesi 2014 yapımı Gönül İşleri dizisi olmuştur. Burada Bedir rolü ile karşımıza çıkmıştı. Performansı çok beğenilen oyuncu bunun ardından birçok dizide etkin rol almayı sürdürmüştür. Dizi dünyasına girmeden önce bazı yarışma programlarına katılarak da derece kazandığını belirtelim. Bunlardan biri de O Ses Türkiye olmuştur.

Yakışıklı oyuncuyu İspanya’dan oldukça izleyen var ve bu tip dizilerde aranan isimlerden birisi, yani aşk dizileri yapımlarında. Kendisi son zamanlarda başrol üstlenmekte ve oldukça başarılı bir kariyer oluşmasında önemli adımları atıyor.

Genç oyuncunun daha önemli roller üstleneceği ve kariyer basamaklarını tek tek tırmanacağını tahmin ediyoruz, kendisine başarılar dileriz.

Can Yaman dizileri

  • Bay Yanlış (Özgür)(Yayınlanacak)
  • Gönül İşleri (Bedir)
  • İnadına Aşk (Yalın Aras)
  • Hangimiz Sevmedik? (Tarık Çam)
  • Dolunay (Ferit)
  • Erkenci Kuş (Can Divit)

Böylelikle Can Yaman kimdir konusu güzelce ve özet bir şekilde açıkladık, daha fazlası için kategorilere bakmayı unutmayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz