Ana Sayfa Haberler Eşkıya 165. Bölüm Sezon Finali mi, Yeni Bölüm Var Mı?

Eşkıya 165. Bölüm Sezon Finali mi, Yeni Bölüm Var Mı?

eskiya-165-bolum-sezon-finali
Eşkıya 165. Bölüm Sezon Finali mi

Eşkıya (EDHO) dizisi 165. Bölüm ile sezon finali olacak mı? Yeni bölüm gelecek mi? EDHO yeni bölüm ne zaman gelir, tüm ayrıntıları ile.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda ve şimdilerde etkisini şiddetli bir şekilde göstermeye devam eden Korona Virüsü sebebi ile ne yazık ki üzücü haberler alıyoruz.

Oldukça sıkı koşullar altında çekimlerini devam ettirme kararı aldığını duyuran Eşkıya dizisi bir yeni kararı daha duyurdu.

Eşkıya 165. Bölüm Sezon Finali

EDHO yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz günlerde korona virüsü sebebi ile tatile girmişti. Sonrasında sıkı koşullar altında sete çıkma kararı almıştı.

Son olarak erken sezon finali olma kararı gündeme gelmişti. Beklenen oldu. EDHO erken sezon finali kararı alarak 165. Bölüm’de sezon finali yapacak.

Eşkıya ile ilgili paylaştığımız bir diğer yazı da “EDHO Hızır Ölecek Mi?” olmuştu. Burada edindiğimiz bilgileri paylaşmıştık. Sezon finalinde olması beklenen bu yazıyı da okumak isterseniz lütfen tıklayınız: Oktay Kaynarca Diziden Ayrıldı Mı?

Müthiş bir izleyici kitlesini elinde bulunduran EDHO erken sezon finali kararı ile izleyicilerini üzdü. Ancak yapılması gereken de belki de budur. Çünkü sağlık anlamında birçok sıkıntıların baş göstermeye başladığı şu günlerde kişiler kendilerini ve sevdiklerini riske atmamalılar.

Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorum yaparak konu ile ilgili eleştirilerinizi belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz