Ana Sayfa Gençliğim Eyvah Gençliğim Eyvah Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen Geldi!

Gençliğim Eyvah Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen Geldi!

Gençliğim Eyvah oyuncu kadrosu içerisine Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen dahil oldu. İki sevilen isim tek karede karşımızda.

Yeni dizi gümbür gümbür geliyor, kadroya baktığımız zaman komedi türünde olmasını umut ediyoruz, şuan için bazı detaylar belirli değil, fakat bu iki ismin diziye yenilik ve komedi getireceklerinden eminiz.

Son zamanlarda son bulan ve reyting yarışmasına dayanamayan bazı yapımlar ne yazık ki son buldu, bazıları güzel olsa da acımasız bir yarış var ortada. Yani son zamanlarda çok fazla yeni dizi haberi duyarsanız şaşırmayınız.

Gençliğim Eyvah Yeni Oyuncuları

Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen kadroya dahil oldu.

Bu iki isim kendi başına haber olmayı hak ediyor. Özellikle de komedi türünde ikisininde unutulmaz yapımları var, bakalım dizimiz beklediğimiz gibi olacak mı!

Daha önceden yapımcısı ve hangi kanalda yayınlanacak konusunu detaylıca konuşmuştuk, fakat burada tekrar değinmek gerekirse yapımcılığını Süreç Film üstlenecek ve ATV ekranlarında karşımıza çıkacak, şuan için bunlar kesinleşti gibi.

Hazırlıklar son hızıyla devam ediyor ve oyuncuları yavaş yavaş belirli oluyor, gördüğünüz üzere dizi hakkında sürekli olarak yeni gelişmeler meydana geliyor.

Gelecek günlerde dizinin konusu da belli olur, çünkü kadroyu buna göre şekillendirmek zorundalar, elbette teklif giden oyuncular zaten senaryo hakkında bazı bilgilere sahiptir.

Bunun yanında yeni çıkacak olan diğer yaz dizileri bakalım ne kalitede olacaklar. Tabi yaz dizileri genel olarak aşk dizisi oluyor, bu yüzden pek ilgimi çekmiyor fakat artık yeni ve farklı yapımlar bekliyoruz, umarız öyle olur.

Şuan için Gençliğim Eyvah dizisi hakkında bir sorun ortada yok, gayet güzel ilerliyorlar ve medyaya yansıyan kadarıyla iyi bir kadro kurma peşindeler.

Daha fazla gelişme olursa sizleri dizi haberleri kategorisinden bilgilendireceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz