Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Güneş kimdir? Kayra Orta Yaşı, Boyu, Dizileri

Alev Alev Güneş kimdir? Kayra Orta Yaşı, Boyu, Dizileri

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Güneş kimdir ve canlandıran Kayra Orta yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Güneş Kimdir?

Canlandıran:Kayra Orta
Yaşı:2012
Nereli:
Kilosu:23 kg
Boyu:1.27 m
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği karakter hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Kayra Orta Kimdir?

2012 yılında doğmuştur. İlk defa Bal Parmak reklam filminde rol alarak televizyon ekranlarında kendini göstermiştir. Henüz yaşı oldukça küçük ve ilköğretim eğitimine devam etmektedir.

Şebnem Oskan ajans’ta çocuk oyuncular listesindedir. Oldukça başarılı olan ajans, reklam yüzleri ve dizi projelerine oyuncu hizmet sunmaktadır.

Bisiklete binmeyi, dans etmeyi, şarkı söylemeyi ve yüzmeyi çok sevmektedir. Küçük oyuncumuz yer aldığı projelerden hem bir şey öğrenmeye devam ediyor hem de kendini geliştirerek büyümektedir.

Alev Alev dizisinde ilk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini elde etmiş olacaktır. Dizide Güneş isimli karaktere hayat verecek. Böylelikle sektöre küçük yaşlarda giren oyuncular gibi kendini geliştirme fırsatı bulabilecek.

Kendisine başarılar dileriz.

Kayra Orta Dizileri

  • Alev Alev

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz