Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Bülent kimdir? Cem Sürgit Yaşı, Boyu

Alev Alev Bülent kimdir? Cem Sürgit Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Bülent kimdir ve canlandıran Cem Sürgit yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Bülent Kimdir?

Canlandıran:Cem Sürgit
Yaşı:11 Ekim 1983
Nereli:İstanbul
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:Sezin Ergene

Oyuncunun hayat verdiği Bülent karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Cem Sürgit Kimdir?

11 Ekim 1983 İstanbul doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Ayrıca yine aynı üniversite aynı bölümde yüksek lisans yapmıştır.

Avrupa Birliği bursu kazanmıştır. Böylelikle İngiltere, Liverpool şehrinde The Yellow House’ta 1 yıl çalışmalarda bulunmuştur.

Hafiften Tiyatro topluluğunun kurucularındandır. İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini 2010 yılında yayınlanan Türkan isimli dizide elde etmiştir.

Sonrasında Atiye dizisinde İsmail rolü ile kamera karşısına geçmiştir. Oyunculuğu beğenilen Cem Sürgit dizi ve film projelerinde yer almaya devam etmektedir.

Son zamanlarda Alev Alev dizisinde ekran karşısına çıkmıştır. Burada Bülent rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Cem Sürgit Dizileri

  • Alev Alev
  • Atiye
  • Türkan

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz