Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Korkut kimdir? Yiğit Sertdemir Yaşı, Boyu

Alev Alev Korkut kimdir? Yiğit Sertdemir Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Korkut kimdir ve canlandıran Yiğit Sertdemir yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sizler için hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Korkut Kimdir?

Canlandıran:Yiğit Sertdemir
Yaşı:15 Ocak 1979
Nereli:İzmir
Kilosu:80 KG
Boyu:1.83 m
Eşi / Sevgilisi:

Oyuncunun hayat verdiği Korkut karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Yiğit Sertdemir Kimdir?

15 Ocak 1979 İzmir doğumludur. Eğitimine 1995 yılında İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’ne girmiştir. Burada Gümüşsuyu Tiyatro Topluluğu’na girmiştir. Tiyatro çalışmalarına da bu zamanlarda başlamıştı.

Ardından İTÜ Güzel Sanatlar Bölümü Tiyatro Topluluğu’na katılarak çalışmalarını devam ettirdi. 1999 yılında Sadri Alışık Tiyatrosu ekibine katıldı. Burada profesyonel oyunculuk yapmaya başladı.

2002 yılına değin İTÜ ve Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde kalan Yiğit Sertdemir daha sonra İstanbul Şehir Tiyatrosu’na katıldı. İTÜ’yü bıraktı ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne giderek eğitimine devam etti.

Uzun yıllardır, profesyonel tiyatro oyuncusu ve tiyatro yönetmenliği yapmıştır. Oldukça tecrübeli ve başarılı oyunculuğu ile tanınmaktadır.

Son zamanlarda Alev Alev dizisinde ekran karşısına çıkmıştır. Burada Korkut rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Yiğit Sertdemir Dizileri

  • Alev Alev

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz